Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 23.augusts  


Bezmaksas nometne maznodrošināto ģimeņu bērniem no visas Latvijas

Jau pavisam drīz 29.-31. augustā biedrība „Reāls piedzīvojums” rīko vasaras brīvlaika noslēguma nometni maznodrošināto ģimeņu bērniem vecumā no 12-18 gadiem. Nometnes vieta ir Ādaži, „Lejputrija”. Dzīvošana teltīs, ēdināšana uz vietas tiks nodrošināta 3 reizes dienā. Dalībniekiem pašiem jānodrošina nokļūšana uz pasākuma vietu un atpakaļ mājās, kā arī apģērbs atbilstoši laika apstākļiem!

 

Nometnē bērni apgūst neformālo izglītību, lauka dzīves iemaņas, izdzīvošanas pamatprincipus, apgūst mazā vadītāja-līdera spējas, uzlabo veselību un sportisko stāju, kā arī daudzas citas vērtīgas zināšanas, prasmes un iemaņas, kas noder dzīvei! 

 

Latvijas iedzīvotāju maznodrošināto ģimeņu bērnu pieteikšanas kārtība:

Pa e-pastu: realspiedzivojums@realspiedzivojums.lv (vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasts, vecums ar norādījumu: maznodrošinātais);

pa tālruni: 67956459, Mob. Tele2: 28373749, 29325382.

 

Informācija par nometni: http://www.realspiedzivojums.lv/3-dienu-nometne.htmlAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv