Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 19.janvāris   Vārda dienu svin: Andulis, Alnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 23.septembris  


Šodien Cēsīs pieslēdz apkuri un karsto ūdeni

Cēsu pilsētas dome informē par siltā ūdens pieslēgšanu Cēsu pilsētā.

 

Šodien pēc četru dienu pārtraukuma pilsētā tiek pieslēgta apkure un karstais ūdens!

 

 

Iepriekš tika ziņots, ka objektā Valmieras ielā 2 (Cēsu pilsētas tirgus teritorijā), tirgus rekonstrukcijas  un tirdzniecības kompleksa būvniecības projekta ietvaros bija paredzēta maģistrālās siltumtrases pārcelšana, kas uzņēmumam Marno J bija jāveic laicīgi, līdz apkures sezonas sākumam. Domes vadība vairākkārtēji minētajam uzņēmumam atgādināja par nekavējošu darbu izpildi jau vasaras sezonā. Pēc atkārtotām sarunām ar Marno J, tika nolemts, ka siltumtrases pārceļamā posma pārslēgšana jāveic nekavējoties, kamēr nav iestājies pavisam auksts laiks.

 

Minētie siltumtrases pārceļamā posma pārslēgšanas darbi ilgst vairākas dienas tāpēc, ka tas ir laikietilpīgs process. Piemēram, lai veiktu siltumtrases drenāžu, no sistēmas jāizlaiž 200m3 ūdens, kam nepieciešama gandrīz diennakts (svētdiena, 21.septembris – pirmdienas, 22.septembra rīts). Pirmdienas, 22.septembra rītā SIA „Specceltnieks” divas brigādes uzsāka metināšanas darbus, kas, ņemot vērā konkrēto situāciju, ir darbietilpīgs process. Metināšanas darbus paredzams beigt trešdien, 24.septembrī, pēc kā tiks veikta rengonoskopija jeb metinājumu pārbaude.

 

Ceturtdien, 25.septembrī tiks uzsākta karstā ūdens uzpildīšana siltumtrases sistēmā, pirms kuras jāveic ūdens sagatavošana – mīkstināšana, uzsildīšana. Bez tam, jāveic siltumtrases atgaisošana, kas, ņemot vērā vietām novecojušo sistēmu, var aizņemt ilgāku laiku kā paredzams. Tomēr, neskatoties uz sarežģījumiem, SIA „CB” apstiprināja, ka, tiklīdz saņems apstiprinājumu no SIA „Specceltnieks” par sistēmas gatavību, nekavējoties atjaunos siltā ūdens padevi pilsētā. Darbu veicēji paredz, ka siltā ūdens padeve varētu tikt atjaunota ceturtdienas vakarā vai piektdienas rīta pusē.

 

Par to, ka tiks veikti minētie darbi un pārtraukta siltā ūdens padeve no 22. līdz 26.septembrim, darbu veicēji personīgi un individuāli informēja visus māju apsaimniekošanas uzņēmumus, kuru pienākums bija informēt katru iedzīvotāju. Tāpēc ar pretenzijām par neērtībām sakarā ar neinformētību, lūdzu, vērsties pie sava mājas apsaimniekotāja.

 

Atvainojamies par sagādātajam neērtībām un aicinām arī turpmāk būt aktīvam savas pilsētas attīstības un kārtības veicinātājam.

 

 

Informāciju sagatavoja

Ieva Karlsberga

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

tālr. 4121677; 26469249

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv