Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 23.septembris  


Cēsīs darbu uzsāk "Yamaha mūzikas skola" bērniem

No oktobra Yamaha mūzikas skolas klase būs atvērta arī Rīgas ielā 23, Cēsīs 2.stāvā  un darbosies divas Yamaha mūzikas skolas klases:

Robis – bērniem no 4 – 18 mēnešiem;

Mazulis un mūzika – bērniem no 1,5– 4 gadiem. 

Pateicoties tam, ka nodarbības notiek nelielās grupās (līdz 8 bērniem vienlaicīgi), kurās vecāki darbojas kopā ar bērniem, tiek nostiprināta dziļa emocionāla saikne starp bērnu un viņam tuvo un mīļo pieaugušo.

Pieteikšanās un sīkāka informācija- www.yamahaskola.lv vai pa telefonu 26378407
 

 Yamaha mūzikas skola radās Japānā kāda pilotprojekta rezultātā. Tas 1954.g. tika realizēts agrīna vecuma bērnu muzikālajā apmācībā. Ar laiku tika radīts apmācības tīkls visā pasaulē. Yamaha mūzikas skola Eiropā pastāv jau 50 gadus, Baltijā- 15, bet Latvijā – vēl tikai 3. gadu.

Šī alternatīvā apmācības sistēma ir balstīta uz pēdējiem atzinumiem par bērnu attīstību un ilggadīgu pedagoģisko pieredzi. Tās pamatā ir unikāla metodika, kas ļauj cilvēkam mācīties mūziku no zīdaiņa (~ 4 mēn.) līdz sirmam vecumam. Yamaha mūzikas skola pasaulē ieguvusi popularitāti un nesen savu darbību sākusi arī Latvijā. Apmācību sistēma unikāla ar to, ka tajā kopā ar bērnu aktīvi piedalās arī vecāki, tā veicinot ne tikai bērna muzikālo spēju attīstību, bet arī mazuļa komunikāciju, pirmās sociālās iemaņas, valodas un kustību attīstību.

Yamaha mūzikas skolas programmā ir dziedāšana, spēles, muzicēšana ar instrumentiem, koordinācijas vingrinājumi, dejas, dzejoļi u.c. aktivitātes. Bērni attīsta ne tikai muzikalitāti, bet attīstās vispusīgi. Nozīmīgi, ka viņi komunicē cits ar citu, un māmiņām ir iespēja muzicēt kopā. Jāpiezīmē, ka māmiņām nav nepieciešams būt labām dziedātājām vai būt muzikāli izglītotām.  

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv