Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 23.septembris  


Uzsākta aprīkojuma piegāde dabaszinātņu kabinetiem

Cēsu 2. Vidusskolā un Cēsu valsts ģimnāzijā, realizējot projektu „Kvalitatīvai dabaszinātņu apguvei atbilstošas materiālās bāzes nodrošināšana Cēsu 2.vidusskolā, Cēsu Valsts ģimnāzijā un Cēsu pilsētas vakara vidusskolā” ir uzsākta   mācību aprīkojuma piegāde.

 Skolās jau  ir piegādāti digitālās informācijas apstrādes sistēmas  komplekti skolotājiem  un skolēniem. Tuvākajās dienās tiks piegādāti   ierīču komplekti fizikā.  

 Papildinot mācību  aprīkojuma bāzi,  dabaszinātņu stundas   kļūs saistošākas un  interesantākas, kā arī atvieglos skolotāju darbu, mācīs  skolēniem  jaunas  prasmes darbā ar mūsdienīgām tehnoloģijām.

Kvalitatīvas un mūsdienu prasībām atbilstošas dabaszinātņu priekšmetu apguves iespējas nodrošināšana vispārējās vidējās izglītības posmā, iekārtojot un aprīkojot vispārējās vidējās izglītības iestādēs dabaszinātņu kabinetus (ķīmijas, fizikas, bioloģijas, matemātikas) ar atbilstošu mācību aprīkojumu (ierīcēm, piederumiem, vielām u.c.) un mēbelēm, veicot aprīkojuma uzstādīšanai nepieciešamos kabinetu piemērošanas būvdarbus, nodrošinot darbavietas darbam ar datoru dabaszinātņu priekšmetos, iegādājoties elektroniskās apmācības materiālus un programmatūras ir ši projketa mēŗķis, kura finasējumu nodrošina ERAF. Projekta kopējās izmaksas ir  paredzamas 225483 LVL apmērā, no kurām 85% sedz ERAF, 4,5% sedz valsts dotācija, bet pašvaldības līdzfinansējums ir 10,5 % ,  jeb 23676 LVL. 

Projektu plānots realizēt līdz 2010. gada 30 decembrim, taču  ir uzsāktas sarunas ar izglītības un zinātnes ministriju par  līdzekļu pārdali projekta ietvaros, lai dabaszinātņu kabinetu rekonstrukcijas  laikā ieekonomētos līdzekļus pārdalītu papildus aprīkojuma iegādei. Līdz ar to projekta gala  realizācijas termiņu varētu pagarināt.

Informāciju sagatavoja Inta Ādamsone

 Cēsu novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas projektu un vides speciāliste, tālr. 6416181, 29478660, e-pasts: inta.adamsone(at)dome.cesis.lv

   

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv