Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 23.septembris  


Senās rakstības kursi Cēsu pilī

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs aicina pieteikties kursos, kuros varēs apgūt prasmi rakstīt ar spalvu un tinti, kā arī iepazīt vēsturiskos rakstības stilus.

 

Visus rakstīt mācīties gribētājus atjaunotās Cēsu Jaunās pils telpās gaidīs rakstāmpultis, tinte, spalvaskāts un baltas papīra lapas. Desmit nodarbību laikā būs iespēja ne tikai gūt arī praktiskas iemaņas seno rakstības stilu studijās, izkopt savu rokrakstu, bet arī rast ieskatu Eiropas bagātajā rakstības vēsturē. Kursi notiks sestdienās laikā no 11:00 līdz 15:00.

 

Kursu vadītājai, cēsniecei Astrai Reinei rakstīt ar spalvu un tinti ir sirdij tīkama nodarbe, kuras burvību viņa atklājusi jau, mācoties Maskavas Poligrāfijas institūtā. Studiju ietvaros A.Reine apguvusi grāmatu ilustrāciju, grafiku, kaligrāfiju, vēsturiskos rakstības stilus, to rašanās vēsturi un pielietojumu. 

 

Pirmā nodarbība jau 15.oktobrī, Cēsu Jaunajā pilī, Pils laukumā 9.
 

Maksa par kursiem: 50,- Ls.

Interesentiem lūgums pieteikties līdz 13.oktobrim pa telefonu 25445433.

Kursu dalībnieku skaits ierobežots

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv