Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 23.oktobris  


22.oktobrī pieredzes apmaiņas braucienā uz Valmieru devās Cēsu pilsētas izglītības sfēras darbinieki

Otrdien, 22.oktobrī, pieredzes apmaiņas braucienā uz Valmieru devās Cēsu pilsētas izglītības sfēras pārstāvji, lai uzzinātu Valmieras Valsts ģimnāzijas pieredzi projektu rakstīšanā, finansējuma piesaistē un ideju realizēšanā.

 

Pieredzes braucienā uz Valmieras valsts ģimnāziju dosies Cēsu pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Mihaļovs, Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina un trīs skolu direktori – Cēsu pilsētas pamatskolas, Cēsu Valsts ģimnāzijas un Cēsu vakarskolas vadītāji.

 

Izglītības sfēras darbinieki tiksies ar Valmieras Valsts ģimnāzijas direktoru Jāni Zemļicki un dalīsies arī savā pieredzē. Cēsnieki iepazīstinās Valmieras Valsts ģimnāzijas pārstāvjus ar Inženiertehniskā apsekojuma pamatnorisēm un nepieciešamību. Inženiertehniskais apsekojums ir vispārēja izglītības iestādes apskate un novērtējums, kā arī defektu uzskaite un prioritāro darbu noskaidrošana.

 

Šāda savstarpējās pieredzes apmaiņa ir ļoti nozīmīga vispārējā izglītības darba uzlabošanā un pilnveidošanā.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T. 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv