Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 23.oktobris  


Izsludināts Vidzemes kultūras projektu konkurss

Valsts Kultūrkapitāla fonds ir atbalstījis Vidzemes kultūras projektu konkursa norisi 2008.gadā, piešķirot kopējo finansējumu 35 000 Ls. Šogad līdzīgi konkursi ir norisinājušies Zemgalē un Latgalē, sekmējot vietēja līmeņa kultūras norišu attīstību.

 

Projektu konkursa mērķis ir sekmēt Vidzemes specifisko kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu, attīstību un pieejamību. Konkursa ietvaros tiks atbalstīti projekti, kas veicina Vidzemes kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju attīstību, jaunu ideju pielietojumu kultūras pasākumu organizēšanā, kultūras nevalstisko organizāciju un pašvaldību sadarbību, kultūras darbinieku profesionālo zināšanu līmeņa celšanu.

 

Projektu konkursa nolikums un pieteikuma anketa atrodami Vidzemes plānošanas reģiona mājas lapā www.vidzeme.lv. Pieteikumi jāiesniedz līdz šī gada 31.martam plkst.16:00

 

Konkursa administrēšanu veiks Vidzemes plānošanas reģions, bet projektus izvērtēs neatkarīga ekspertu komisija, kurā darbosies viens pārstāvis no katra Vidzemes rajona, kā arī viens Vidzemes plānošanas reģiona un viens Kultūrkapitāla fonda pārstāvis.

 

Informāciju sagatavoja:

Ilona Asare

Cēsu Kultūras centrs

Tel. 64122431

ilona@kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv