Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 23.oktobris  


Neviens pretendents nav pieteicies SIA „Cēsu tirgus” kapitāldaļu izsolei

Cēsu pašvaldības izsludinātajā izsolē SIA "Cēsu tirgus" kapitāldaļu pārdošanai noteiktajā laikā nav pieteicies neviens pretendents, aģentūra LETA uzzināja Cēsu pašvaldībā.

Līdz ar to Cēsu dome lems par atkārtotas izsoles rīkošanu.

Jau ziņots, ka Cēsu pašvaldībai piederošās SIA "Cēsu tirgus" kapitāldaļas izsolei bija nodotas ar nosacīto cenu 1,04 miljoni latu.

Izsole bija paredzēta 2.novembrī, bet līdz 19.oktobrim pašvaldībā vajadzēja apstiprināt galīgo izsoles pretendentu loku.

Cēsu pašvaldība ir vienīgā kapitāldaļu turētāja SIA "Cēsu tirgus", un tai pieder 167 970 kapitāldaļas.

Jau ziņots, ka iepriekš noteiktajā laikā neviens pretendents neiesniedza tirgus privatizācijas priekšlikumus, tāpēc tos izstrādāja dome pati.

Piedāvājumu neiesniedza arī SIA "BMS Tehnoloģija", kas iepriekš ierosināja tirgus privatizāciju.

Noteikts, ka pēc izsoles sabiedrības īpašumā esošajā nekustamajā īpašumā Valmieras ielā 2 jānodrošina lauksaimniecības un amatniecības tirgus funkcija, piemērojot esošās noteiktās un ar Cēsu pilsētas domes lēmumu apstiprinātās pakalpojuma cenas piecus gadus pēc kapitāla daļu pārdošanas. Pakalpojuma cenas var mainīt tikai, ņemot inflācijas koeficientu.

Iepriekš pašvaldībā uzsvēra, ka nākamajam kapitāla daļu īpašniekam būs saistošas pašvaldības noslēgtās vienošanās ar SIA "Marno J", kas nomā daļu tirgus teritorijas.

Līdz pērnā gada 1.septembrim jebkurai fiziskai vai juridiskai personai bija iespēja pieteikties uz valsts vai pašvaldību īpašuma objektu (ēku un kapitāla daļu) un zemes gabalu privatizāciju. Noteiktajā termiņā ierosinājumu par SIA "Cēsu tirgus" kapitāla daļu nodošanu privatizācijai iesniedza tikai viens pretendents - sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BMS Tehnoloģija".

Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Cēsu tirgus" nodarbojas ar tirdzniecības vietu nomu un mazumtirdzniecību. SIA "Cēsu tirgus" reģistrētais un apmaksātais pamatkapitāls ir 167 970 lati.

SIA "Cēsu tirgus" pamatkapitālā ietilpst divi nojaukšanai paredzēti tirdzniecības paviljoni, administrācijas ēka, kā arī zeme Valmieras ielā 2 ar kopējo platību 12 054 kvadrātmetri. Vēl sabiedrībai pieder pamatlīdzekļi, inventārs.

Raksta avots: LETAAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv