Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 6.augusts   Vārda dienu svin: Askolds, Aisma
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 23.oktobris  


Ceturtdien Cēsu domes sēdē izskatīs aktuālus jautājumus

Ceturtdien, 25.oktobrī, notiekošajā Cēsu domes sēdē paredzēts apspriest dažādus jautājumus, kas saistīti ar izglītības iestāžu sekmīga darba procesa nodrošināšanu, tirgus kapitāla daļu izsoli un grozījumu izdarīšanu saistošajos noteikumos.

 

Sēdē izskatīs vairākus jautājumus par saistošo noteikumu grozījumu apstiprināšanu, kas nosaka bērnu reģistrācijas, uzņemšanas un dokumentu iesniegšanas kārtību pirmskolas izglītības iestādēs; Cēsu pilsētas pašvaldības ziedojumu vai citāda veida mantiskās palīdzības saņemšanu un izlietošanu, kā arī lems par grozījumiem pašvaldības budžetā 2007. gadam. 

 

Deputāti lems par piemaksu piešķiršanu dažādu Cēsu pilsētas izglītības iestāžu vadītājiem, kā arī par pusdienu apmaksu bērniem, kas iegūst izglītību Cēsu pilsētas vispārējās izglītības iestādes speciālajā programmā un savu dzīvesvietu ir reģistrējuši Cēsīs

 

Plānots lemt arī par pagaidu nakts patversmes izveidošanu Cēsīs, Bērzaines ielā 16/18, un atkārtotu SIA „Cēsu tirgus” kapitāla daļu privatizācijas projekta apstiprināšanu.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T. 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv