Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 30.maijs   Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2012.gada 23.oktobris  


Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija maina nosaukumu

Informējam savus klientus un sadarbības partnerus, ka ar 2012.gada 19.oktobri mainījies SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” nosaukums – turpmāk tas būs īsākais un jau labi pierastais SIA „ZAAO”. Nosaukuma maiņa veikta, lai atvieglotu saziņu ikdienā. Citi uzņēmuma rekvizīti (kontakti, adreses, reģistrācijas numurs, bankas rekvizīti) paliek nemainīgi.

 

Tuvojas gada noslēgums. Vairāki klienti vērsušies SIA „ZAAO” ar jautājumu par to, vai atkritumu apsaimniekošanas līgums jāpārslēdz jaunajam gadam. Jāsaka, ka līgums ar SIA „ZAAO” ir beztermiņa, tas ir spēkā tik ilgi, kamēr kāda no pusēm neizlemj to lauzt. Tomēr lūdzam ar mums jau laicīgi sazināties gadījumā, ja vēlaties nākamajā gadā mainīt sava konteinera tukšošanas grafiku.

 

Atgādinām arī, ka līdz 2012.gada beigām jāveic visi maksājumi par SIA „ZAAO” pakalpojumiem atbilstoši līguma nosacījumiem.

Jau vairāk kā pusgadu SIA „ZAAO” piedāvā saviem klientiem jaunu rēķinu apmaksas veidu – automātisko maksājumu par atkritumu izvešanas pakalpojumiem. Automātiskais maksājums ir vienkāršākais, ērtākais un mūsdienīgākais rēķinu apmaksas veids, kas ļaus klientiem ekonomēt savu laiku. To izvēloties, par rēķinu apmaksu vairs nebūs jādomā – banka pati atskaitīs nepieciešamo naudas summu no klienta konta atbilstoši ZAAO ikmēneša rēķina summai. Banka rēķinu apmaksās automātiski no konta bankā, bet, izmantojot šo pakalpojumu, klientam būs jāsedz komisijas maksa par rēķinu apmaksu. Šīs komisijas maksas lielumu nosaka katra konkrētā banka.

Lai pieteiktos ZAAO rēķinu automātiskai apmaksai, klientam ir jānoslēdz līgums par automātisko rēķinu apmaksu, ko varat izdarīt ZAAO birojos Valmierā, Cēsīs un Limbažos vai savā bankā, kurā ir atvērts konts. Tā var būt jebkura no šīm bankām: Swedbanka, SEB banka, DNB banka, Nordea banka, Citadele banka, GE Money Bank, Hipotēku banka, Norvik banka, Privat bank vai Rietumu banka.

Ceram uz veiksmīgu sadarbību arī nākamajā gadā!

 

Informāciju sagatavoja:

SIA ZAAO

Attīstības daļas vadītājas vietniece

Laura Jegorova



Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv