Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 23.oktobris  


27.oktobrī dejos ansamblis „Daiļrade” un draugi koncertā „Elpot. Dzīvot. Mīlēt. Dejā sevi piepildīt”

27.oktobrī plkst.17.00 CATA Kultūras namā viesosies deju ansamblis (DA) „Daiļrade”, lai kopā ar draugiem - TDA "Kalve", TDA "Vektors", TDA "Līksme", JDK "Vizbulīte" un JDK "Sadancis", iepriecinātu visus Cēsu autotransporta sabiedrības darbiniekus un arī citus tautas dejas cienītājus koncertā „Elpot. Dzīvot. Mīlēt. Dejā sevi piepildīt”.

Ikviena kolektīva koncerta izbraucieni vienmēr cieši saistīti ar jaukajiem un laipnajiem šoferīšiem, kuri saulē, lietū, sniegputenī, karstumā un ārprātīgā aukstumā vizina mūs tuvos un tālos braucienos. Esam ļoti priecīgi un pagodināti par CATA valdes priekšsēdētāja uzaicinājumu iepriecināt visus CATA darbiniekus Starptautiskajā autotransporta darbinieku dienā ar mūsu koncertu. Tā ir lieliska iespēja pateikt viņiem paldies, vēl jo vairāk Cēsīs – pilsētā, kura lepni nes Vidzemes kultūras un mākslas galvaspilsētas vārdu, un apzinoties, ka esam šīs daudzveidīgās kultūras sastāvdaļa, domājam, ka spēsim skatītājiem parādīt dejas pasaules bagātību.


Uz koncertu esam aicinājuši pievienoties mūsu draugus – dažādu novadu (Rīgas, Zemgales, Latgales, Vidzemes) labākos ansambļus, kuri kuplinās šo koncertu ar savam novadam raksturīgo manieri. Mēs vēlamies šo koncertu iedibināt kā tradīciju Cēsīs, ikgadējās deju sezonas atklāšanai. Dāvāt Vidzemes skatītājiem iespēju baudīt DEJU ANSAMBĻU sniegumu tepat Cēsīs – Vidzemes sirdī. Vienlaicīgi tā ir iespēja visiem jaunajiem dejotājiem mācīties no Latvijas labāko dejotāju skatuves pieredzes, kā arī, iespējams, pamanīt savu ansambli turpmākajām studiju laika deju gaitām. Ceram, ka šis koncerts ar savu repertuāra dažādību spēs iepriecināt ikvienu skatītāju,” stāsta DA "Daiļrade" mākslinieciskā vadītāja Iveta Pētersone-Lazdāne.

Deju ansambļu repertuārs allaž bijis pazīstams ar Latviešu tautas deju zelta fonda dejām - publikas iemīļotām, klasiskām vērtībām jau gadu desmitiem, taču šajā koncertā kolektīvi repertuāru papildinājuši ar vairākiem jaunumiem, kuri pavērs skatītājiem priekškaru uz 2013.gada Dziesmu un deju svētkiem. Koncertā jūs varēsiet novērtēt gan jautrās noskaņās veidotos deju soļus, gan cēlās un elegantās, vienmēr mīlētās latviešu vecmeistaru radītās dejas, gan jaunāku horeogrāfu fantāzijas lidojumus atpazīstamās melodijās.

 
Koncerta izvēlētais nosaukums lakoniski pasaka to, cik tuvās attiecības ar dejas pasauli ir dejotāji un tieši tā spēj vienot tik dažādus cilvēkus, kuri savu dzīvi ikdienā saista ar tik nopietnām jomām kā, piemēram, farmāciju, uzņēmējdarbību vai arhitektūru un galvenais - rast kopīgu valodu. „Mums tā ir iespēja ne tikai realizēties radoši, bet arī atpūsties, iepazīt līdzīgi domājošus cilvēkus un atrast draugus. Mūsu dzīve nebeidzas līdz ar mēģinājuma pēdējām minūtēm, bet turpinās ar šiem cilvēkiem arī ārpus deju zāles,” atklāj ilggadēja DA „Daiļrade” dejotāja, vidzemniece, Raita Celma.


„Daiļrade” vienmēr bijusi sava ceļa gājēji un pagaidām šis ceļš mūs vedis pareizajā virzienā, jo ar savu mērķtiecību un skaidro skatu esam kļuvuši ne tikai par vienu no vadošajiem Latvijas tautas deju ansambļiem, bet arī par labiem draugiem un domubiedriem. Cerams, ka pēdējā oktobra sestdienā mēs visi kopā – daiļradieši un koncerta apmeklētāji – elposim, dzīvosim, mīlēsim un piepildīsim sevi dejā.


Koncerta durvis būs atvērtas ne tikai CATA darbiniekiem, kuriem svētku dienā koncerts būs bez maksas, bet arī ikvienam vidzemniekam, kurš vēlas DEJĀ SEVI PIEPILDĪT.

Ieejas maksa uz koncertu: Ls1,-

 

Informāciju sagatavoja:

Raita Celma
DA „Daiļarde” atbildīgā par komunikācijas jautājumiem

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv