Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 23.novembris  


Labdarības akcija "Uzcelsim baznīcu!" aicina atbalstīt dievnamu celtniecību


2005.gada 22.novembris.

Informāciju sagatavoja Līga Liepiņa.

Latvijas Romas katoļu Baznīcas Informācijas centrs (LRKB IC) turpina labdarības akciju "Uzcelsim baznīcu!", kuras laikā aicina visu sabiedrību atbalstīt jaunu dievnamu celtniecību un esošo baznīcu rekonstrukciju Latvijā.

Labdarības akcijas "Uzcelsim baznīcu!" pirmsākumi meklējami 2000. gada Ziemassvētkos, kad tā tika veidota līdzekļu vākšanai Rīgas Vissvētākās Trīsvienības baznīcas celtniecībai. Vairāku gadu gaitā šīs akcijas rezultātā tika ziedoti vairāk kā 75,000 lati, kuriem pateicoties baznīca tika uzcelta ātrāk un ir plānots tās celtniecības noslēgums šī gada Ziemassvētkos.

"Rīgā šis ir pirmais jaunbūvētais dievnams Latvijas tradicionālo konfesiju vidū kopš Latvijas neatkarības atgūšanas. Tas ir skaists veltījums kristietības 2000. gadadienas jubilejai. Šī baznīca, kas veltīta Vissvētākās Trīsvienības godam, ir vairāk nekā kristiešu lūgšanu nams - tā ir liecība par sabiedrības garīgās atjaunotnes nepieciešamību un norāda cilvēkiem uz Dieva klātbūtni viņu vidū. Ļoti ceram, ka jaunā baznīca veicinās vienotību, žēlsirdību un ticības padziļināšanu tajos jauno māju rajonos, kur baznīca nekad nav bijusi paredzēta," ar gandarījumu saka LRKB IC vadītājs pr. Andris Kravalis.

Šobrīd labdarības akcijas rīkotājs LRKB IC turpina iesākto, meklējot līdzekļus arī citu Romas katoļu baznīcu celtniecībai un rekonstrukcijai visā Latvijā - arī Vecbebros un Pļaviņās.

LRKB IC aicina atsaukties un palīdzēt ar ziedojumiem ikvienu, kam tas iespējams. Sabiedrība regulāri tiks informēta par atbalstītājiem ar masu saziņas līdzekļu starpniecību, kā arī tiks izdotas pateicības zīmes un atbalstītāju vārdi tiks ierakstīti īpašā grāmatā, kas glabāsies pašos dievnamos.

Ziedojumus varat adresēt: Rīgas Metropolijas Romas katoļu kūrija

Reģ.nr.apl. nr. 90000106677, PVN reģ.nr. LV 90000106677 Ziedojumu konts LV09HABA0551006003961, Hansabanka, kods HABA LV22 (Norādot projektu, kuru ziedotājs vēlas atbalstīt.)

Ziedojumu tālrunis 9006386 (1 Ls par zvanu). Papildus informācija: www.dievnams.lv

Adventa laiks mūs visus aicina dzīvot paļāvībā uz Dievu un, darot labu, tuvoties Visaugstākajam. Aicinām atsaukties ikvienu, atbilstoši savām iespējām, un atvēlēt kādu artavu, lai Kristus piedzimšanas gaisma varētu apgaismot katru cilvēku.

Papildus informācija:

E-pasts: info@catholic.lv

Kontaktpersonas:

Pr. Andris Kravalis (mob.tel. 9497000) Andreta Līvena (mob.tel. 9444171) Līga Liepiņa (mob.tel. 9712156)
 

Preses relīze LETA  Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv