Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 30.maijs   Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 23.novembris  


Cēsu Vēstures un mākslas muzejā top Gaismas izstāde!

Cēsis, 23.11.05.

 

 

 

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra Cēsu vēstures un mākslas muzejā no šā gada 9.decembra apmeklētājiem būs pieejama jauna izstāde – Gaismas izstāde, kurā būs skatāmi dažādi netradicionāli un oriģināli gaismas ķermeņi.

Izstādes veidošanā iesaistīti gan vietējie mākslinieki – Cēsu mākslas skolas pedagogi Erro Rass, Baiba Rass, Valdis Vanadziņš un citi, gan mākslinieki no citām Vidzemes un Latvijas pilsētām – Inese Jakobi no Madonas, Leons Galzons no Rūjienas, leļļu māksliniece Ināra Liepa no Rīgas, stila grupas Xcelsior radošie mākslinieki, Artūrs Martinsons, Zita Sudņika, Līga Ameļko, Inta Berga, Elita Ābola un scenogrāfs Artis Gulbis no Jūrmalas un citi. Minēto mākslinieku darbus plānots iekārtot visā Cēsu vēstures un mākslas muzeja ēkā. Tas būs kā jauks ziemassvētku pārsteigums, kad ik uz soļa apmeklētājus uzrunās un pārsteigs gaismas brīnumi. Ekspozīcijā tiks iekļauti arī gaismas ķermeņi no muzeja krājumiem.

Izstādes laikā darbosies radošās darbnīcas ar nosaukumu „Gaisma”, kurās trīs dienu garumā bērniem tiks piedāvāts kopā ar māksliniekiem veidot savus gaismas ķermeņus, kas vienlīdz jauki papildinās izstādi. Ir plānots radošajās darbnīcās iesaistīt gan Cēsu mākslas skolas, gan Cēsu sociālā aprūpes centra bērnus. Radošās darbnīcas vadīs mākslinieces Baiba Rass, Vita Vīksna un Ināra Liepa.

Gaismas izstādes tapšanai un radošo darbnīcu nodrošināšanai, kas papildinās Ziemassvētku pasākumus Cēsīs, Vidzemes Vēstures un tūrisma centra Cēsu vēstures un mākslas muzeja speciālisti ir piesaistījuši valsts finansējumu 1500 latu apmērā.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Jolanta Solovjeva

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Attīstības un komunikāciju nodaļas vadītāja

Tālr.: 41 27755

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv