Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 23.novembris  


Šodien notiks noslēguma pasākums projektu konkursam "Idejas īstenojas"

Piektdien, 23.novembrī, plkst. 17:00 Cēsu pilsētas domes zālē notiks projektu konkursa „Idejas īstenojas” noslēguma pasākumus, kura laikā projektu pārstāvji iepazīstinās vien otru ar paveikto, dalīties pieredzē un smelsies idejas jauniem projektiem.

 

Projektu konkurss tika aizsākts 2007. gada janvārī, kad cēsnieki konkursam pieteica 29 dažādas idejas, no kurām žūrija izvēlējās un atbalstīja 14. Projekts bija lieliska iespēja iedzīvotājiem uzlabot vidi ap sevi un realizēt kādu ideju 1000 EUR apmērā.

 

Šajā gadā īstenotās idejas bija visdažādākās. Realizētas tādas idejas, kas veido piemērotu vidi bērnu attīstībai, jauniešu brīvā laika pavadīšanai, gan arī tādas, kuras ietvaros tika veicināta kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana Cēsu pilsētā. Lejas kapos tika sakopta piemiņas vieta piemineklim, kas veltīts Pirmā pasaules kara laika Kurzemes un Zemgales bēgļiem, kas apglabāti Cēsīs, Lejas kapos. Projektu gaitā Cēsīs tika uzsākta arī jauna tradīcija – seno lākturu aizdegšana - projekta ietvaros tika izgatavoti trīs petrolejas lukturi. Cēsnieki realizēja projektus arī dabas aizsardzības veicināšanai un citas idejas, kas svētkos un ikdienā palīdz apzināties pilsētas vērtības un mūsu nozīmīgumu pilsētas attīstībā.

 

Cēsnieki ir apņēmības pilni iesaistīties projektu konkursā arī nākamgad un īstenot idejas, kas palīdz uzlabot kā fiziskās, tā sociālās dzīves kvalitāti.

 

Pirmajā projektu konkursa gadā summu, kas nepieciešama viena projekta īstenošanai (1000 EUR) pilnībā finansē Nīderlandes apvienotais fonds KNHM, nākamajā projektu kārtā (gadā) no KNHM budžeta projekti tiek atbalstīti ar 50% finansējumu, savukārt trešajā projektu gadā, Nīderlandes apvienotais fonds atbalsta projektus ar 40% finansējumu (no 1000 EUR).

 

Katrā projektu realizācijas kārtā žūrija izvēlas trīs labākos projektus un KNHM viņiem dāvina 500 EUR, kas izlietojami pēc projektu īstenotāju ieskatiem. Šī konkursa uzvarētāji tiks paziņoti noslēguma pasākumā 23.novembrī, Cēsu pilsētas domes zālē, plkst. 17:00.

 

Projektu konkurss „Idejas īstenojas” tapis sadarbojoties Cēsu pilsētas domei un Nīderlandes apvienotajam fondam KNHM. Šis ir pirmais projektu konkursa „Idejas īstenojas” darbības gads Cēsu pilsētā.

 

Šā gada 8.decembrī Rīgā Atpūtas centrā „LIDO” notiks kopējais KNHM Latvijā realizēto projektu noslēguma pasākums, kurā piedalīsies labākie projekti no visas Latvijas. Latvijā šis projekts tiek realizēts vairākās pilsētās, pagastos un novados jau vairāk kā 5 gadus.

 

CĒSIS – PILSĒTA, KAS RADA

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677, 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv