Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 23.novembris  


4.decembrī Cēsīs - COSMOS ar pasakām

Uzdāvini skanīgu un brīnumainu Ziemassvētku dāvanu savai ģimanei!

 

Cēsu Kultūras centrs aicina, 4.decembrī plkst. 19.00 Cēsu 2. pamatskolā (Gaujas iela 45) pasakas stāstos, dziesmās un teatrālā uzvedumā grupas COSMOS izpildījumā.

 

informē organizatoru “Positivus Music” pārstāvis Ģirts Majors , pasaku koncerti būs veltīti visai ģimenei un tajos grupa sirsnīgā atmosfērā stāstīs bērnu sarakstītās pasakas no albuma "Pasaki man un Tev", kā arī izpildīs sirsnīgākās dziesmas no iepriekšējiem albumiem.

 

Grupas bass Jānis Strazdiņš:" Ir ļoti priecīgi, ka tieši šī gada Ziemassvētku laikā varam būt kopā ar saviem klausītājiem. Šis ir īpašs laiks, kad bērnu radītas pasakas un stāsti var būt īstā recepte, kā pārvarēt drūmas domas un spēku izsīkumu. Es jūtu, ka šie vakari būs kas īpašs!"

 

Koncerti paredzēti kā omulīgi pasaku un mūzikas vakari ģimeniskā gaisotnē, smaržojot karstvīnam un piparkūkām zālē. "Gan jau neiztiksim arī bez skaistākajām Ziemassvētku dziesmām, rūķīšiem un mežavečiem - tā ir mana specialitāte," nelielai intrigai atklāj Juris Lisenko.

 

Plānots, ka decembrī un janvārī COSMOS dziedās vismaz 20 koncertus. Biļetes uz pirmajiem koncertiem jau nopērkamas “Biļešu Serviss” kasēs visā Latvijā. Pasākumu var apmeklēt bērni no 2 gadu vecuma. Koncerta ilgums 3 stundas.

Par biļešu iegādi uz koncertu Cēsīs sekot līdzi www.bilesuserviss.lv ,biļetes var arī iegādāties Cēsu Kultūras centra kasē.Kases darba laiks:otrdienas un piektdienas no 16.00 - 18.00 un trešdienas no 12.00 - 14.00

 

Biļetes cena: Ls 6, - ;7, - ;8, -

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra

Sabiedrisko attiecību un reklāmas speciāliste

Tālr. 64122431

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 

 

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv