Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 22.februāris   Vārda dienu svin: Ārija, Rigonda, Adrians
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 23.novembris  


Ārste Dace Nītiņa atzīta par Gada darbinieku

Par Cēsu rajona slimnīcas 2009.gada „Gada darbinieku” izvirzīta un apbalvojumu saņēma kardioloģe, ehokardioloģe ārste Dace Nītiņa.


Š.g.17.novembrī ārstei tiek pasniegts pašvaldības Atzinības raksts par godprātīgi veiktu darbu un sasniegumiem.

Nominācijai „Gada darbinieks” ārsti Daci Nītiņu izvirzīja par Cēsu rajona slimnīcas vārda popularizēšanu un atpazīstamības veicināšanu, piedaloties starptautiskā kompānijas „DAIICHI-SANKYO EUROPE GambH” organizētajā klīniskajā pētījumā par kardioloģisko preparātu lietošanu pacientiem ar paaugstinātu asinsspiedienu.

Dace Nītiņa strādā Cēsu rajona slimnīcā par terapeiti kopš 1988.gada. No 1992.gada par ārsti funkcionālās terapijas nodaļā. No 1995.gada sāk strādāt par ehokardioloģijas ārsti. Ārste savā darbā ir zinoša, prasmīga un precīza. Attiecībās ar kolēģiem izpalīdzīga , komunikabla un draudzīga. Ārste regulāri interesējas par jaunumiem medicīnā, savas zināšanas pielietojot arī ikdienas praksē. Šajā gadā ārste ir iesaistījusies „starptautiskā kompānijas „DAIICHI-SANKYO EUROPE GambH” organizētā klīniskajā pētījumā „Randomizēts, paralēlu grupu dubultakls pētījums,lai novērtētu drošību un efektivitāti kopā lietotu trīskāršo olmesartana medoxomila, amlodipina besylāta un hidrohloriazida kombināciju salīdzinājumā ar atbilstošu olmesartanaamlodipina kombināciju pacientiem ar paaugstinātu asinsspiedienu”. Pētījuma mērķis ir atrast optimālu hipertonijas terapijas shēmu.

 

Sagaidot Latvijas valsts gadadienu, tradicionāli Cēsīs norisinājās konkurss „Gada darbinieks”. Apbalvošanai savus darbiniekus izvirzīja Cēsu novada pašvaldības iestādes.

Konkurss tika rīkots, lai pašvaldību iestāžu vidū stiprinātu piederības sajūtu savai pašvaldībai, veicinātu darbinieku lojalitāti un profesionalitāti, atzinīgi novērtētu darbinieku ieguldījumu vai nopelnus Cēsu novada attīstībā, saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbībā vai citā pašvaldībai nozīmīgā jomā.

 

 

Ar cieņu-
Ēstere Dembovska
Cēsu rajona slimnīcas
projektu vadītāja
Tālrunis 64125895.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv