Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 23.novembris  


Jaunieši aicināti uz diskusiju par vardarbību

Cēsu speciālisti ir iesaistījušies resursu centra sievietēm „Marta” realizētajā, OAK fonda finansētajā projektā ”Sargi sevi – sargi līdzbiedrus!”, kura ietvaros tiek organizētas zēnu un meiteņu grupas Cēsīs.

Sadarbības ietvaros tiek organizēta arī strukturēta diskusija jauniešiem par tēmu vardarbība, kas notiks š.g. 5.decembrī Cēsu 1.pamatskolā no  plkst.14:30 – 17:30. Diskusijas mērķis ir aktualizēt vardarbības tēmu, izglītot sabiedrību, iesaistot jauniešus.

Diskusija palīdzēs jauniešiem vairāk izprast, kas ir un nav vardarbība, kādi ir seteotipi par vardarbību, kā sevi pasargāt no vardarbības. Diskusijas laikā tapušās idejas arī tiks izmantotas 2013.gada pavasarī gaidāmajā resursu centra sievietēm „Marta” un OAK fonda organizētajā kampaņā „Jaunieši pret vardarbību”.

Aicinām pieteikties jauniešus no visām Cēsu novada izglītības iestādēm, rakstot uz e-pastu:  iveta.jermolajeva@dome.cesis.lv. Kopējais diskusijas dalībnieku skaits – 50 jaunieši.

Līdzīgas diskusijas notiks arī Jēkabpilī un Jelgavā.

 

Informāciju sagatavoja:

Iveta Jermolājeva

Cēsu Bērnu un jauniešu centrs

Jaunatnes lietu speciāliste

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv