Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 24.janvāris  


Cēsu 4. pirmsskolas izglītības iestādes rotaļu laukuma projekts izvirzīts finālam

Pērnā gada beigās Cēsu pilsētas dome iesaistījās Latvijas Ainavu arhitektūras biedrības izsludinātajā konkursā, iesniedzot projektu „Cēsu 4. pirmsskolas izglītības iestādes rotaļu laukuma rekonstrukcija”, kas pēc žūrijas komisijas vērtējuma ir izvirzīts otrajai – fināla kārtai.

 

Kā stāsta Cēsu pilsētas Domes Ainavu arhitekts Jānis Sirlaks, izturēt pirmo atlases kārtu bija ļoti sarežģīti, jo ir iesniegti ļoti daudz labi projekti. Nākamais solis šajā konkursā ir sagatavot rotaļu laukuma planšeti līdz 21.februārim. Šobrīd atliek gaidīt planšetes izgatavošanu un iesniegt to fināla atlasei.

 

Rotaļu laukuma rekonstrukcija projekts tapa pateicoties Cēsu pilsētas Domes un Rotary kluba atbalstam. Dome projektu iesniedza nominācijā „Publisku teritoriju apstādījumi un labiekārtojums”.

 

Konkursu vērtē divās kārtās – pirmajā kārtā žūrijas komisija izskatīja visus pieteiktos darbus un katrā nominācijā izvirzīja profesionāli labākos darbus dalībai otrajā kārtā.

 

Vēlāk tiks organizēta otrajā kārtā izvirzīto projektu izstāde - „Latvijas Ainavu arhitektūra 2007”. Līdz izstādes norises laikam žūrijas komisija noteiks uzvarētāju katrā nominācijā un Gada balvas laureātu Ainavu arhitektūrā. Izstādes laikā skatītāji varēs balsot par viņuprāt labākajiem projektiem un uzvarētājs saņems Skatītāju balvu.

 

Konkursa – skates laureātu darbiem būs iespēja piedalīties Latvijas Arhitektu savienības gada noslēguma skatē, kas notiks no 28.aprīļa līdz 22. maijam Jūrmalas muzejā.

 

Konkursa mērķis ir paust profesionālu novērtējumu procesiem Latvijas ainavu arhitektūrā un dārzu mākslā; apzināt un novērtēt labākos speciālistus un uzņēmumus, noteikt relatīvi augstākos sasniegumus apstādījumu projektēšanas un ierīkošanas jomās, kā arī veicināt ainavu arhitektūras un dārzu mākslas attīstību Latvijā un augstvērtīgas kultūrainavas izveidi.

 

Konkursu - skati organizē Latvijas Ainavu arhitektūras biedrība, Latvijas Arhitektu savienība. Ar konkursa nolikumu var iepazīties internetā www.laab.lv un www.architektura.lv.

 

 

CĒSIS – PILSĒTA, KAS ATTĪSTĀS

Laura Zauere

Cēsu pilsētas Domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677, 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv