Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 22.februāris   Vārda dienu svin: Ārija, Rigonda, Adrians
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 24.janvāris  


Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs lasīs publisko lekciju “Ekonomiskā situācija valstī”

24. janvārī plkst. 10:35 Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē augstskolas valdes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis lasīs publisko lekciju “Ekonomiskā situācija valstī”.

 

Kā uzsver A. Rostovskis: “Ceru, ka šis pasākums izvērtīsies kā diskusija ar visiem, kuri būs atnākuši. Lekcijas–diskusijas laikā runāšu par šī brīža ekonomisko situāciju valstī, kas, manuprāt, arī ir aktuālākā tēma Latvijas sabiedrībai.”

 

Runājot par ekonomisko situāciju valstī, patiešām nav viena pareizā veidokļa, tādēļ arī diskusijas par to veicina dziļāku izpratni par tiem procesiem, kas notiek Latvijā un kas tiešā vai netiešā veidā ietekmē katru, norāda Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs.

 

Uz lekciju aicināti ne tikai Turības studenti, bet arī citi interesenti, kuri vēlas vairāk izprast šobrīd notiekošo.

 

Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētāja Aigara Rostovska lekcija notiks Cēsu filiālē, kur iespējams apgūt sešas 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas: Tiesību zinātnes, Finanses un grāmatvedību, Viesmīlības serviss, Reklāma uzņēmējdarbībā, Mārketings un tirdzniecība, Sabiedriskās attiecības. Kopš 2008. gada Cēsu filiāles telpās studenti apgūst arī profesionālā bakalaura studiju programmu Tiesību zinātnes.

 

 

Vairāk informācijas:

Biznesa augstskolas Turība

Cēsu filiāles vadītāja

Gita Janševica,

Tālr.:29333810,

E-pasts: gita.jansevica@turiba.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv