Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 24.janvāris  


Dzimšanas dienas ballīte jeb izrāde visai ģimenei „Par mammām” Cēsīs

Svētdien, 30. janvārī plkst. 16:00, Cēsu Izstāžu namā būs gandrīz bērnu dzimšanas dienas ballīte, jo uz Cēsīm atceļojusi Latvijas Nacionālā teātra iestudējuma bērniem „Par mammām” izrāde. Mammu lomas izrādē atveidos populārās aktrises Daiga Gaismiņa un Zane Jančevska. Izrāde visai ģimenei! 

Kā norāda teātra kritiķe Zane Radzobe, ar 2010. gada „Spēlmaņu nakts” balvu godalgotā izrāde “Par mammām” stāsta par divām mammām — Zani Jančevsku un Daigu Gaismiņu —, kas izrādē ir arī māsas un, nejauši nokļuvušas lauku mājas bēniņos starp aizmirstām bagātībām, atgriezīsies bērnībā. Kaut kur lejā pulcējas bērni, kas šodien svinēs dzimšanas dienu, bet mammas ceptā torte nokritusi uz grīdas. Kāds būs atrisinājums, varēs uzzināt, noskatoties izrādi, kura solās būt aizraujoša, vienkārša un aizkustinoša līdz pat beigām. Izrāde patiks mammām, tētiem, bērniem.

„Izrādes mērķis ir stāstīt bērniem par to cik daudz, katra mamma cenšas, lai bērniem būtu daudz prieka, taču gadās, ka lielajā centībā ne viss vienmēr sanāk. Un šādā brīdī izrādes varonēm tiek dota iespēja nokļūt piedzīvojumu pasaulē, kura ir daudz labāka par jebkuru kūku. Veidojot šo izrādi, piedomāju par iztēlošanās veidu, kurā visi notikumi atdzīvotos. Svarīgs elements ir latviešu tautas pasakas, kuras tiek stāstītas šajā izrādē katra pasaka bagātina izrādes vēstījumu. Taču pats galvenais mērķis ir palīdzēt bērniem saprast savas mammas drusku labāk,” stāsta izrādes režisors Valters Sīlis.

Režisors: Valters Sīlis
Scenogrāfe - konsultante: Laura Kovaļevska
Gaismu māksliniece: Baiba Sīmane - Ambaine
Izrādes ilgums: 1h 

Biļešu cena pieaugušajiem - Ls 3.00, bērniem - Ls 1.50
Biļetes nopērkamas Cēsu Tūrisma informācijas centrā, Pils laukumā 9. 

 

Informāciju sagatavoja:

Ance Krieviņa

p/a Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

sabiedrisko attiecību speciāliste

tālr.64121815; 28342115

e – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv