Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 24.februāris  


Lai mazinātu bezdarbu laikraksts Birža piedāvā bezmaksas sludinājuma iespējas

Ņemot vērā situāciju, ka bezdarbnieku skaits valstī mēneša laikā ir palielinājies par 14001 cilvēkiem, laikraksts Birža uzsācis piedāvāt Vidzemes un citiem Latvijas uzņēmumiem iesniegt bezmaksas darba piedāvājumus publicēšanai laikrakstā.

 „Jau 2008.gadā laikraksts aizsāka pieņemt bezmaksas sludinājumus no iedzīvotājiem. Šis sludinājuma iesniegšanas veids guvis lielu atsaucību no laikraksta lasītājiem Valmierā, Cēsīs, Valkā, Gulbenē, Madonā, Alūksnē un citviet. Jau šobrīd laikraksts saņem desmitiem vēstuļu. Taču pieaugot bezdarba līmenim sapratām, ka nepieciešams nākt pretim arī uzņēmumiem, pašvaldībām, kas vēl joprojām mēģina rast dažāda veida risinājumus, lai turpinātu uzņēmuma darbību. Uzskatām, ka tieši šis ir laiks, kad uzņēmumi var atrast ļoti kvalificētus un mērķtiecīgus darbiniekus. Tāpēc aicinām uzņēmējus, kuriem ir brīvas darba vietas uzņēmumā, ziņot par tām laikraksta redakcijai avize@abirza.lv”. Kā jau minējām, šie sludinājumi tiks publicēti laikrakstā bez maksas” – saka SIA „Gimmik” valdes loceklis Ivars Ceriņš.

Jāmin, ka neskatoties uz daudzu laikrakstu abonēšanas apjomu un pārdošanas apjomu kritumu laikraksts Birža ne tikai spējis saglabāt savus esošos lasītājus, bet laikraksta pārdošanas apjomi 2009.gada janvārī palielinājušies par 10%.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Indra Lapiņa

Laikraksta Birža

galvenā redaktore

T:64226641

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv