Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 24.februāris  


Apskatāmas adītas rotaļlietas

  Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” telpās apskatāmas vairāk kā 30 adītas rotaļlietas. Rotaļlietas darinājušas vairākas Cēsu māmiņas ar bērniem.

 

Pateicoties Cēsu sociālā dienesta speciālistei Initai Kupčai un tieši Marutas Strazdiņas prasmēm pašas rokām darināt rotaļlietas, kā arī Marutas vēlmēm dalīties pieredzē ar citiem, 2009.gada sākumā tika izveidots rokdarbnieču pulciņš, kurā tika sapulcētas Aģentūras redzes lokā esošās ģimenes ar bērniem.

Ģimenes pēc savas iniciatīvas ik nedēļu sanāca kopā, lai mācītos adīt arvien jaunas rotaļlietas un kopā pavadītu savu brīvo laiku. Uzadītās rotaļlietas priecējušas gan bērnus, gan draugus. Kā atzīst pašas rokdarbnieces, pašu rokām darināta dāvana ir daudz mīļāka un patīkamāka, jo tās saņēmējs zina, ka tajā ieliktas dāvinātāja domas, labie novēlējumi un sirds siltums.

 

Šī gada laikā pašu rokām uzadītas vairāk kā 80 rotaļlietas, tostarp eži, zaķi, gliemeži, peles, ruksīši, lelles un citas rotaļlietas.

Plānots, ka turpmāk ģimenes tiksies jau biežāk un dalīsies pieredzē nu jau ar citām idejām.

 

Aģentūrā  apskatāmas  Marutas Strazdiņas, Anitas Strazdiņas, Ilzes Veseres un Aleksandras Bļinovas ģimenes rotaļlietas. Izstādes māksliniecisko noformējumu Aģentūras telpās veidoja Initas Radziņas ģimene.

 

  

Informāciju sagatavoja

Vita Pētersone

Cēsu novada pašvaldības aģentūra
"Sociālais dienests"

Projektu vadītāja- attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127749Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv