Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 24.februāris  


Uzņēmēji tiekas pašvaldībā


Lai sekmētu savstarpējo sadarbību starp pašvaldību un uzņēmējiem, Cēsu novada dome sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju februāra nogalē rīkoja kārtējo informatīvo semināru. To rīkoja un vadīja novada domes deputāts un LDDK sociālā dialoga koordinators Māris Cīrulis. Seminārs pulcēja daudz interesentu.

  Valsts ieņēmumu dienesta Vidzemes reģionālās iestādes Cēsu nodaļas maksātāju konsultācijas daļas priekšniece Mirdza Kuzņecova informēja uzņēmējus par aktualitātēm nodokļu administrēšanā. Viņa atzina, ka izmaiņu šogad ir ļoti daudz, taču arī neskaidrību par nodokļu aprēķināšanu vēl ir daudz. Arī  par dienesta automašīnu izmantošanu privātām vajadzībām paredzētā nodokļa parēķināšanā jautājumu ir vairāk nekā atbilžu.
  Vidzemes reģionālās valsts darba inspekcijas Cēsu sektora galvenā valsts inspektore Sintija Jaunākā informēja par izplatītākajiem pārkāpumiem darba tiesiskajās attiecībās un darba aizsardzībā, paskaidrojot, kas darāms, lai šādus pārkāpumus nepieļautu. Savukārt LDDK darba aizsardzības konsultante Dagnija Lukstraupa pastāstīja par uzņēmējiem pieejamajām bezmaksas konsultācijām darba aizsardzības un darba tiesību jautājumos.

  Semināra noslēgumā Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs informēja kādas ir pašvaldības apstiprinātā šī gada budžeta prioritātes un kādus Eiropas investīciju projektus paredzēts īstenot novadā.

Sagatavoja Aivars AkmentiņšAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv