Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 15.jūlijs   Vārda dienu svin: Egons, Egija, Egmonts, Henriks, Heinrihs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 24.februāris  


Izstāde „CĒSU UZŅĒMĒJS 2010” būs septembrī


 

Ņemot vērā uzņēmēju interesi par ikgadējo uzņēmēju izstādi Cēsīs, Cēsu novada pašvaldība informē, ka izstāde „Cēsu uzņēmējs 2010” tiek plānota 3. un 4.septembrī.

 

Līdz šim jau 15 gadus izstāde „Cēsu uzņēmējs” ir notikusi pavasarī, aprīļa beigās. Šī ir bijusi veiksmīga tradīcija un izstādes apmeklējums ir liecinājis, ka tā ir populāra un nepieciešama gan izstādes dalībniekiem, gan tās apmeklētājiem. Līdz šim izstādi rīkoja Cēsu rajona padome.

Cēsu novada pašvaldībā ir izveidota darba grupa, kas strādā pie „Cēsu uzņēmēja 2010” jauna koncepta un programmas izstrādes.

„Līdz šim izstāde ir veiksmīgi noritējusi un kļuvusi par Cēsu tradīciju. Pagājušajā gadā tai apritēja 15 gadi, kas ir nozīmīga gadskārta. Nevēloties lauzt izstādes labās tradīcijas, šajos, visiem ne tik vieglajos laikos, vēlamies atrast atbilstošu veidu, kā piesaistīt izstādes dalībniekus un kā tai iedot pievienoto vērtību, lai ieguvēji būtu tieši Cēsu un apkārtējie uzņēmēji. Tāpēc plānojam, ka izstādei būs divas svarīgas mērķauditorijas – Cēsu novada un Vidzemes uzņēmēji un ģimenes,” pauž Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs.

 

Cēsu novada pašvaldība savlaicīgi informēs uzņēmējus gan par izstādes konceptu, gan norises vietu un pasākumu programmu.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv