Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 24.februāris  


Cēsīs viesojās Valmieras pilsētas pašvaldības tūrisma nodaļas pārstāvji

Pagājušajā nedēļā pieredzes apmaiņas vizītē Cēsīs ieradās Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas pārstāvji, lai iepazītu pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” darbības modeli un pārrunātu iespējamās sadarbības iespējas iedzīvotāju informēšanā starp pilsētām.

 

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra direktore Jolanta Sausiņa sarunā vairākkārt uzsvēra, ka šobrīd ir svarīgi blakus esošās pilsētas uztvert nevis kā konkurentus, bet gan kā sadarbības partnerus, lai kopīgi veidotajos projektos ieguvēji būtu gan tūristi, gan pašvaldība.

 

Viesi no Valmieras apskatīja Jauno pili, viduslaiku pili un Cēsu Vēstures un mākslas muzeja ekspozīcijas. Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Inese Kazuša atzina, ka viesošanās mērķis bija apzināt sadarbības iespējas ar Cēsu pašvaldības aģentūru tūrisma jomā, kā arī apgūt cēsnieku pieredzi – dažādos ar tūrismu saistītos jautājumos. „Valmiera un Cēsis ir pilsētas ar dažādiem attīstības profiliem, tieši tāpēc esam atvērti sadarbības iespējām, jo vienas pilsētas piedāvājums un infrastruktūra papildina otras. Turklāt kā zināms, tūrismā nepastāv administratīvās robežas un kopīgi jādomā, ko un kā plašāk un kvalitatīvāk piedāvāt mūsu reģionu apmeklētājiem,” atzīst Inese Kazuša.

 

Jāatzīmē, ka pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” darbinieki pieredzes apmaiņas vizītes plāno arī nākotnē. Cēsu Kultūras un Tūrisma centra speciālisti pabijuši jau Ventspilī, drīzumā plāno doties uz Rēzekni. Savukārt Cēsīs uzņemti viesi no Siguldas, Valmieras novadpētniecības muzeja un Talsu novada kultūras iestādēm.

 

Attēlā: Andra Magone (no labās) un Inese Kazuša Cēsu Vēstures un mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā „Cēsu Jaunā pils: vēsture, izpēte, atjaunošana”(foto D. Janševska)

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv