Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 24.marts  


Apstiprina tirgus rekonstrukcijas ieceri

Apstiprina tirgus rekonstrukcijas ieceri

 

Ceturtdien 23.martā notikušajā Cēsu domes sēdē viens no centrālajiem un visplašāk debatētajiem jautājumiem bija par sabiedriskās apspriešanas rezultātu apstiprināšana  Cēsu tirgus teritorijas rekonstrukcijai.

 

Apspriests tika uzņēmuma „Marno J” piedāvātais risinājums, kas paredz šajā teritorijā izbūvēt lauksaimniecības un amatnieku preču tirgu, lielveikalu un apakšzemes stāvvietas autotransportam. Kā informēja tirgus rekonstrukcijas konkursa komisijas sekretārs, kopumā par šie ieceri saņemti 552 iedzīvotāju viedokļi, no tiem par derīgiem atzīti 362. Lielākā daļa 66% tirgus rekonstrukcijas ieceri vērtējuši pozitīvi.

 

Domes deputāti, sešiem balsojot „par”, vienam „pret” un vienam atturoties, apstiprināja sabiedriskās apspriešanas rezultātus un  „Marno J” piedāvāto rekonstrukcijas ieceri.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs

 4121677, 6479606Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv