Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.jūlijs   Vārda dienu svin: Alda, Maruta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 24.marts  


AS „Cēsu alus” atbalsta jauniešu izglītošanu par atkarībām

Cēsu alus Alus un dzērienu iepakojumu savienības biedrs nolēmis aktīvi sadarboties ar Biedrību Esi brīvs! un finansiāli atbalstīt dažādu interaktīvu semināru pret atkarībām organizēšanu jauniešiem, tādējādi turpinot paust nozares uzņēmumu ieinteresētību sociālās atbildības jomā.

 

            24.martā Cēsu 2. pamatskolā ir  notiks divi izglītojoši, interaktīvi semināri skolēniem, kas tiek organizēti atkarību profilakses nodarbību formā. Semināru mērķis ir nodrošināt jauniešus ar korektu un draudzīgā veidā pasniegtu informāciju par atkarību izraisošām vielām un procesiem un veicināt jauniešu atbildību par emocionālo un sabiedrisko dzīvi un par savu veselību.

 

„Jauniešu izglītošana par atkarību postošo ietekmi ir viena no mūsu kā alus ražotāja sociālās atbildības projektu sastāvdaļām. Mūsu atbildībā ir nozares attīstība un rūpes par patiesas un pilnīgas informācijas nodošanu patērētājam, jo atbildīgs un mērens alus patēriņš balstās uz informētu patērētāju un profesionālos standartus ievērojošu ražotāju. Šajā nolūkā 11. martā Cēsu alus kopā ar visiem Latvijas alus ražotājiem parakstīja nozares pašregulācijas kodeksu,” stāsta AS „Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone Zatlere. 

 

„Pateicoties alus un dzērienu ražotāju atbalstam arī šajā ekonomiski nestabilajā situācijā varam turpināt realizēt biedrības mērķi - sniegt sabiedrībai visaptverošu informāciju par atkarībām, izglītot sabiedrību par atkarību problēmām, veikt atkarību profilakses pasākumus, kā arī attīstīt sociālo partnerību starp uzņēmējiem no vienas puses un pašvaldībām un valsti – no otras”, atzīst biedrības valdes priekšsēdētāja, psiholoģe Ilona Gaile.

 

Biedrības Esi brīvs! psihologu bezmaksas lekcijas un interaktīvie semināri atkarību profilakses jomā Latvijas skolās turpinās jau ceturto gadu. Spriežot pēc skolēnu, pedagogu un bērnu vecāku atsauksmēm, tās pozitīvi vērtē gan paši dalībnieki, gan arī sabiedrība. Nodarbības tiek augstu vērtētas neierastās pieejas dēļ – psihologi uzrunā bērnus viņiem saprotamā veidā, nemoralizējot, rosinot domāt par katra personīgās lietošanas vai atkarības cēloņiem un iespējām kļūt brīviem no tās. Būtiskākais semināru rezultāts ir, ja skolēni pēc tam spēj atpazīt teorijā dzirdēto arī savā vai draugu dzīvē.

 

Informācijai:

Akciju sabiedrība Cēsu alus ir otra lielākā alus darītava Latvijā un visvecākā alus darītava Ziemeļeiropas reģionā. 98% balsstiesīgo akciju pieder somu koncernam OLVI Oуj. Kopš 2001. gada uzņēmuma attīstībā investēti 25 miljoni latu, no tiem 7 miljoni 2008. gadā – ražošanas kompleksa paplašināšanā un skārdeņu pildīšanas līnijas uzstādīšanā. AS Cēsu alus produktu portfelī ir plaši pārstāvētas astoņas dzērienu kategorijas: alus, alkoholiskie kokteiļi, sidri, enerģijas dzērieni, near water (bagātināts ūdens), sulas, sulu dzērieni, bezalkoholiskie dzērieni.

 

Papildus informācija:

Agita Baltbārde

AS „Cēsu alus” Sabiedrisko attiecību vadītāja

agita@cesualus.lv

Tālr. 67511390; 29133073Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv