Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 24.marts  


Cēsu novada pašvaldība aicina darbā kultūras un tūrisma nozares vadītāju


 

Cēsu novada pašvaldība izsludinājusi pretendentu pieteikšanos uz pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” direktora amatu.

 

Pēc kultūras un tūrisma nozaru iestāžu reorganizācijas, Cēsu novadā no 1.aprīļa darbu sāks jauna iestāde, kas rūpēsies par vēstures bagātību saglabāšanu, kultūras, un tūrisma attīstību pilsētā un kopēja pilsētas tēla veidošanu. Pašvaldības aģentūrā vienoti darbosies Kultūras centrs, Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs, Tūrisma informācijas centrs, Vēstures un Mākslas muzejs, Izstāžu nams un pils apmeklētāju centrs.

 

Jau ziņots, ka Cēsu kultūras un tūrisma nozares iestāžu apvienošana tika veikta, ņemot vērā kultūrtūrisma kā ekonomikas nozares nozīmīgumu Cēsu novadā un lai  nodrošinātu kultūras un tūrisma iestāžu optimizāciju, apvienotu resursus, ar mērķi nodrošināt perspektīvu, kompaktu, profesionālu un mūsdienīgu kultūras un tūrisma nozares attīstību, kā arī, lai efektīvi izmantotu pašvaldības finanšu līdzekļus, novērstu iestāžu funkciju pārklāšanos un stiprinātu konkurētspēju.

 

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra direktoram būs iespēja uzsākt jaunas iestādes darbību un, izveidojot efektīvu sistēmu,  rūpēties, lai Cēsis, kas jau izsenis ir tradīcijām bagāta kultūras pilsēta, pildītu savu misiju gan vēstures mantojuma saglabāšanā, gan iedzīvotājiem bagātīga kultūras piedāvājuma un līdzdalības nodrošināšanā, gan arī būtu pievilcīgs tūristu galamērķis.

 

Sīkāka informācija par direktora amata aprakstu, aģentūras nolikumu un struktūru, kā arī dokumentu iesniegšanas kārtība norādīta Cēsu novada mājas lapā www.cesis.lv sadaļā Konkursi, izsoles, vakances.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

Tālrunis 64121677; 26469249

e-pasts ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv