Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 24.marts  


30. martā pulksten 17.00 bibliotēkas Baltajā zālē „Stāsti, atmiņas, kuriozi, atgadījumi „Omulību klubiņa” gaumē”

Visus interesentus uz tikšanos aicina:

  • publicists Ēriks Hānbergs,
  • kultūras darbinieks Jānis Ķuzulis,
  • Latvijas radio raidījumu vadītājs, grāmatas „Labi, ka tā. Pastāsti” autors Dzintars Tilaks un apgāda “Jumava” vadītājs Juris Visockis.

Apmeklētājiem būs iespēja uzdot jautājumus un par asprātīgiem jautājumiem saņemt balvas.

Apgāda „Jumava” izdoto grāmatu izstāde.

No 21. marta bibliotēkā apskatāma Jura Visocka fotogrāfiju izstāde „Mana Itālija”.

Savā 20. jubilejas gadā apgāds „Jumava” 30. martā viesosies Cēsīs, lai svinētu svētkus kopā ar Cēsu novada lasīt mīļotājiem.

Jumavas grāmatnīcā Rīgas ielā 21 pulksten 14.00 tiks atklāts grāmatu antikvariāts, kas Cēsu iedzīvotājiem piedāvās iegādāties senas vērtīgas grāmatas vai grāmatas, kuras nav vairs pieejamas grāmatnīcu plauktos. Svinīgajā atklāšanā piedalīsies un ar lasītājiem tiksies ciemos ieradušies „Omulību klubiņa” vadītāji Ēriks Hānbergs, Jānis Ķuzulis un omulīgu stāstu autors, radio balss Dzintars Tilaks. Grāmatnīca saviem klientiem būs sagādājusi arī ļoti labus piedāvājumus grāmatu iegādei, tik labas cenas vēl nebūs bijušas nekad!

Pulksten 17.00 visus interesentus uz tikšanos ar autoriem aicina Cēsu Centrālā bibliotēka. Stāsti, atmiņas, kuriozi, atgadījumi „Omulību klubiņa” gaumē” savos stāstos dalīsies publicists Ēriks Hānbergs, kultūras darbinieks Jānis Ķuzulis un Latvijas radio raidījumu vadītājs, grāmatas „Labi, ka tā. Pastāsti” autors Dzintars Tilaks un apgāda „Jumava” vadītājs Juris Visockis. Apmeklētājiem būs iespēja uzdot jautājumus, kā arī par asprātīgiem jautājumiem saņemt balvas.

Bibliotēkā būs apgāda „Jumava” izdoto grāmatu izstāde.

Bibliotēkā jau no 22. marta var apskatīt Jura Visocka fotogrāfiju izstādi „Mana Itālija”, fotogrāfijas no šīs sērijas būs arī Jumavas grāmatnīcas telpās.

 Svinēsim svētkus kopā! Laipni aicinām piedalīties pasākumos!

 

Informāciju sagatavoja:

apgāda “Jumava”

Reklāmas un sabiedrisko attiecību nodaļa

tel. 7288104Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv