Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 24.aprīlis  


Basketbola ziņas

Sporta kluba „Cēsis” sieviešu basketbola komanda lieliski aizvada sezonas noslēgumu un ir izcīnījusi iespēju spēlēt pusfinālā. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Cēsu meitenes divas reizes pārspēja BK „Ventspils”. Izšķirošais mačs notika sestdien 22.aprīlī pilsētas sporta kompleksā.

Spēles sākumā nedaudz veiksmīgākas bija viešņas, taču cēsnieces drīz panāca izlīdzinājumu un pārliecinoši aizvadot otro puslaiku, izcīnīja uzvaru ar rezultātu        73 : 66.  Spoži spēli aizvadīja Cēsu komandas līdere Zane Rozīte. Viņa guva - 26 punktus un izcīnīja 15 atlekušās bumbas. Ieva Krastiņa guva - 12, Karīna Egle – 11 punktus.

 

Krietni grūtāk klājās „Cēsis/Remarks” vīru komandai, kas izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tikās ar ļoti spēcīgu pretinieku Rīgas „Baronu”. Viesu auguma pārsvars bija iespaidīgs, arī spēlētāju individuālā meistarība augstāka. Tomēr cēsnieki pret titulētajiem pretiniekiem cīnījās godam un līdzjutējiem bija iespēja vērot ātru un meistarīgu basketbolu. „Cēsis/Remarks” zaudēja ar rezultātu 63 : 115. Rezultatīvākie mūsu komandā bija Raimonds Eglītis – 15, Einārs Bučs un Andris Umbraško pa 11 punktiem. Trešdien 26.aprīlī cēsnieki tiksies ar „Baronu” izbraukumā.

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv