Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 24.aprīlis  


Igauņi novērtē Cēsu pieredzi

Šonedēļ ar Cēsu iepazīšanu vairāku dienu vizīti Latvijā sāka 40 Igaunijas jaunatnes darbinieki, lai gūtu priekšstatu un pieredzi darbā ar jaunatni. Cēsis izraudzīta kā viena no pilsētām, kuras aktualitātes ir vērā ņemamas. Igauņu delegācija iepazinās ar pilsētas jauniešu domes darbību, Saules ielas daudzdzīvokļu namu mikrorajonā apmeklēja jauniešu centru „Saules Zootropi", izzināja Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centra darbību, ielūkojās jauniešu vakara izklaižu vietā „Fonoklubs". Noslēgumā Cēsu bērnu un jauniešu centrā „Spārni" uz tikšanos ieradās arī citu pilsētu jaunatnes darbinieki , lai analizētu Igaunijas un Latvijas atšķirīgo pieredzi jaunatnes politikas veidošanā. Viesu uzņemšanu Cēsīs organizē jaunatnes darbiniece Antra Bāliņa-Diega.

Ziņas avots Cēsu rajona laikraksts "Druva", M.Kaņepe.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv