Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 24.aprīlis  


Cēsu pašvaldību apmeklē viesi no Polijas un Lietuvas

Šodien, 24.aprīlī Cēsu pašvaldības iestādēs un pilsētas domē viesojas Polijas pilsētas Suvalki un Lietuvas pilsētas Alitus pašvaldību pārstāvji.

 

Vizīti pašvaldībā viesi iesāks ar 2006.gadā uzceltās Cēsu 2.pamatskolas apmeklējumu, kur iepazīsies ar skolas materiāltehnisko bāzi un iekļaujošās izglītības pieredzi. Savukārt sociālās jomas organizēšanu pilsētā viesi iepazīs apmeklējot Cēsu pašvaldības aģentūru „Sociālās palīdzības un sociālo pakalpojumu aģentūru”. Par tūrisma attīstību pilsētā un rajonā viesus informēs pašvaldības aģentūrā „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrā”.

 

Viesu vizīte Cēsu pašvaldībā noslēgsies ar pilsētas domes apmeklējumu, kura laikā tie tiksies ar domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu un iepazīsies ar pilsētas attīstības jautājumiem.

 

Viesi no Polijas un Lietuvas apmeklēs izstādi „Cēsu uzņēmējs 2009”, kā arī dosies ekskursijā pa vecpilsētu un Cēsu pils kompleksu.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv