Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 24.aprīlis  


Akcijā Cēsu dzīvnieku patversmei ziedota barība, rotaļlietas, bļodiņas, suņu būda un arī siena ruļļi

  Jurģos 23.aprīlī noslēdzās bankas „Citadele” Cēsu filiāles īstenotā labdarības akcija „ Nepaej garām draugam.” Kā pastāstīja Cēsu filiāles pārvaldnieks Gints Čudorāns, akcija guva lielu atsaucību un saņemti uzņēmēju un iedzīvotāju ziedojumi mūsu četrkājainajiem draugiem gandrīz 300 latu apmērā. Īpaši aktīvi bijuši bankas klienti. Tā SIA „ Wenden Furniture” ziedoja naudu suņu būdai, ko izgatavoja Cēsu Profesionālās vidusskolas audzēkņi. Būda izdevusies izskatīga un ērta. Savukārt zemnieku saimniecība „ Atpūtas” ziedoja siena ruļļus pakaišiem.

Akcijas iniciatore ir Cēsu filiāles klientu attiecību menedžere Aivita

 Freimane-Medne.  “Ideja par ziedojumu vākšanu patversmes dzīvniekiem radās, iedvesmojoties no iepriekšējās labdarības kampaņas, ko īstenojām Cēsīs. 2010. gada nogalē ziedojumus vācām, lai palīdzētu jaunajām māmiņām ar mazuļiem, kas krīzes situācijas dēļ nonākušas Cerību centrā. Mūsu mazie draugi ir neaizsargāti un ir vajadzīga palīdzība ar tiem, kas nonākuši dzīvnieku patversmē. Manuprāt tie, kas ir līdzjūtīgi pret dzīvniekiem ir arī saprotoši attiecībās ar cilvēkiem. Tāpēc tas, ka mūsu akcija ir guvusi lielu atsaucību, ir iepriecinoši”, pastāstīja A. Freimane-Medne.

 

  Cēsu dzīvnieku patversmē tagad mīt 15 suņi un 16 kaķi.

 

Attēlā: Bankas „ Citadele”  klientu attiecību menedžere Aivita

 Freimane-Medne, Cēsu dzīvnieku patversmes brīvprātīgā palīdze Linda Bērziņa un Cēsu filiāles pārvaldnieks Gints Čudorāns  akcijas „ Nepaej garām draugam” noslēgumā, nodeva dzīvnieku patversmei ziedotās veltes.

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv