Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 20.septembris   Vārda dienu svin: Guntra, Ginters, Marianna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 24.maijs  


Izsniedz Elektrības norēķinu kartes trūcīgām ģimenēm

 

Jau kopš pērnā gada nogales Cēsu sociālajā dienestā ir iespēja saņemt vienu dāvanu karti par 500 kwh elektroenerģijas. Elektrības norēķinu karti izsniedz Cēsu novadā dzīvojošām personām(ģimenēm), kuras atzītas par trūcīgām.

 

Karti var saņemt Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Bērzaines ielā 18 (2.stāvs), Cēsīs, trešdienās no plkst. 8:00 līdz 12:00 un no plkst.13:00 līdz 18:00, vai Vaives pagasta pārvaldē ”Kaķukrogs”, pirmdienās no plkst. 8.30 līdz 12.00 un no 13.00 līdz 16.30, ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00 un no plkst. 13.00 līdz 17.00.

 

Pēc kartes jāierodas tam ģimenes loceklim, uz kura vārda ir noslēgts līgums ar AS „Latvenergo”, līdzi ņemot šādus dokumentus:

1.  personu apliecinošs dokuments (pase vai autovadītāja apliecība);

2.  trūcīgas personas (ģimenes) izziņa;

3.  savs AS ”Latvenergo” klienta līgums (līgumam jābūt noslēgtam ar kādu no trūcīgas ģimenes izziņā norādītu personu, tai arī karte tiks izsniegta);

 

Katra mājsaimniecība, neatkarīgi no tā, cik trūcīgo personu tajā dzīvo, var saņemt vienu 500 kWh Elektrības norēķinu karti, kuras vērtība ir 37,15 lati. Karti izsniedzot, tā tiek personalizēta, tāpēc elektroenerģijas kompensāciju var saņemt tikai konkrētā trūcīgā mājsaimniecība, un to nevarēs nodot citai personai.

 Elektrības norēķinu kartes plānots izsniegt līdz 2010. gada 31. martam.

Persona (ģimene) atzīstama par trūcīgu, ja pēdējo trīs mēnešu laikā ģimenes ienākumi uz vienu ģimenes locekli, pēc nodokļu nomaksas, nepārsniedz 90 latus. Trūcīgas personas(ģimenes) statuss papildus dod tiesības saņemt sociālā dienesta pabalstus, atlaides par ārstēšanos slimnīcā, atlaides kompensējamo medikamentu iegādei u.c. Lai saņemtu trūcīgas personas (ģimenes) statusu jādodas uz Cēsu novada pašvaldības aģentūru „Sociālais dienests”, Bērzaines ielā 18 vai arī uz Vaives pagasta pārvaldi ”Kaķukrogs”.

Elektrības norēķinu kartes var saņemt tikai Cēsu novadā deklarētie iedzīvotāji! Iedzīvotājiem no citiem novadiem interesēties savās pašvaldībās.

Aicinām visus Cēsu novada iedzīvotājus, kuriem ir zināmi draugi, kaimiņi, radinieki (kuriem piešķirts trūcīgas personas (ģimenes) statuss), informēt par šādu iespēju nākt uz sociālo dienestu un saņemt elektrības norēķinu karti.

Informāciju sagatavoja

Vita Pētersone

Cēsu novada pašvaldības aģentūra
"Sociālais dienests"

Projektu vadītāja- attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127749Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv