Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 24.maijs  


Piešķirtas stipendijas Cēsu talantīgajiem jauniešiem

Cēsu Pils ģildes izsludinātajā konkursā par pieteikšanos uz stipendijām tika saņemti 5 skolēnu pieteikumi un pēc komisijas lēmuma godalgoti 3 jaunieši, kas saņems vienreizēju stipendiju 250 Ls apmērā savu talantu turpmākai attīstīšanai.

 

Godalgoto jauniešu vidū ir Cēsu Valsts ģimnāzijas audzēkņi Edgars Klētnieks un Ginta Boze, kas savas prasmes vēlas izkopt attiecīgi vizuālajā mākslā un tērpu dizainā, kā arī E.Dārziņa vidusskolas audzēknis, jaunais čellists un Vidzemes kamerorķestra dalībnieks Reinis Apsītis.

 

Visi stipendijas pretendenti ir aicināti uz pieņemšanu Cēsu Jaunajā pilī 27.maijā plkst.18:00. Jaunieši saņems apliecinājumus par stipendijas piešķiršanu un kopā ar Cēsu novada pašvaldības vadību un Cēsu pils ģildes pārstāvjiem piedalīsies kopīgā rožu stādīšanas akcijā Cēsu Pils parkā.

 

Vērtēšanas komisija, kuras sastāvā bija uzņēmējs un Cēsu Pils ģildes biedrs Aivars Zvirbuli, Cēsu Izstāžu nama vadītāja Nata Livonska, SIA „Vinda” direktors Varis Ādamsons, Cēsu Centrālās bibliotēkas vadītāja Natālija Krama un mūzikas pedagoģe Ilga Šķendere, izvērtēja iesniegtos pieteikumus un augstu novērtēja jauniešu sasniegumus.

 

Jau ziņots, ka Cēsu pils ģilde bija izsludinājusi konkursu Cēsu jaunajiem talantiem, lai sekmētu un atbalstītu Cēsu novada jauniešu prasmes un talantus radošajās nozarēs – dejā, mūzikā, vizuālajā mākslā, literatūrā u.c. Jaunieši vecumā no 14 līdz 19 gadiem tika aicināti pieteikties vienreizējai stipendijai, kurai līdzekļus saziedojuši Cēsu uzņēmēji. Stipendijas Cēsu jaunajiem talantiem tiks piešķirtas arī nākamajos gados. To apmērs un skaits atkarīgs no saziedoto līdzekļu apjoma. Tāpēc Cēsu stipendijas idejas atbalstītājus lūdzam ziedot līdzekļus, veicot pārskaitījumu ar norādi „Ziedojums Cēsu stipendijai” nodibinājuma „Cēsu pils ģildes fonds” bankas kontā Nr. LV59UNLA0050009452342 (SEB banka). Tādējādi mēs kaut nedaudz atbalstīsim Cēsu radošos jauniešus, kas vēlāk, ļoti iespējams, nesīs Cēsu vārdu pasaulē un sniegs nozīmīgu ieguldījumu dzimtās pilsētas attīstībā un kultūrvides veidošanā.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E - pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv