Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 24.jūlijs  


No šī gada 1. septembra Cēsīs likvidēs maksas autostāvvietas

Domes sēdē 12. jūlijā deputāti vienbalsīgi nolēma par Cēsu maksas autostāvvietu likvidāciju. Visās šobrīd esošajās maksas autostāvvietās darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00 un sestdienās no plkst. 8.00 līdz 15.00 autostāvvietās darbosies laika limits. Autovadītāji varēs novietot savas automašīnas stāvvietās uz vienu stundu, ieliekot aiz mašīnas stikla zīmi par apstāšanās laiku. Darba dienās no plkst. 17.00 līdz 8.00, sestdienās no plkst. 15.00 līdz 8.00, kā arī svētdienās stāvēšanas laiks būs neierobežots.

 

No 1. septembra autostāvvietas kontrolēs policija un sods par laika limita pārkāpšanu būs tāds pats, kā par auto novietošanu neatļautā vietā.

 

Ja cēsniekiem vai pilsētas viesiem būs nepieciešamība automašīnu centrā novietot ilgāk nekā vienu stundu, tam paredzēti Smilšu un Tirgus laukumi, kā arī Vaļņu iela vecpilsētas posmā.

 

Taču būs arī viena būtiska izmaiņa. Lai nodrošinātu ceļu satiksmes drošību, autostāvvietas Vienības laukumā (pie veikala Top) tiks likvidētas pavisam, un šajās vietā drīkstēs apstāties tikai preču piegādes transports.

 

Deviņdesmito gadu beigās maksas stāvvietas tika izveidotas, lai sakārtot satiksmes plūsmu Cēsīs, jo lielā automašīnu skaita dēļ pilsētā bija grūtības ar auto novietošanu. Šobrīd situācija ir normalizējusies un maksas autostāvvietas pilsētā vairs nav nepieciešamas. No septembra darbību izbeigs arī Cēsu pašvaldības SIA „Cēsu maksas autostāvvietas”. Esošo stāvvietu inventāru plānots pārdot.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste

Ance Saulīte

ance.saulite@dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv