Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2019.gada 26.augusts   Vārda dienu svin: Natālija, Tālija, Broņislava, Broņislavs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 24.augusts  


Saruna par iespējamu dienesta daudzdzīvokļu nama būvniecību.

Informāciju sagatavoja Cēsu domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Aija Garoza (t.:4121677, 26029010)

 

Šodien Cēsu domē notika saruna ar Aizsardzības Ministrija pārstāvjiem par iespējamu pašvaldības dienesta daudzdzīvokļu nama būvniecību Cēsīs.

 

Idejas apspriešanā par iespējamu dienesta daudzdzīvokļu nama būvniecību piedalījās Cēsu domes priekšsēdētājs Gints Šķenders, izpilddirektors Jānis Rozenbergs, pilsētas būvinspektors Viesturs Krastiņš, domes finansu un juridiskās nodaļas pārstāvji, kā arī Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas Īpašumu Valsts aģentūras Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Imants Pastors, Nekustamo īpašumu uzskaites nodaļas vadītājs Jānis Balčūns un Nacionālo Bruņoto Spēku apvienotā štāba J-4 infrastruktūras plānošanas daļas kvalificēta speciāliste Gunta Saule-Pavlovska.

 

Šī bija pirmā darba saruna par projekta plānu, kas paredz dienesta daudzdzīvokļu nama izbūvi, kas būtu daļējs NBS un daļējs Cēsu domes īpašums. Sarunas dalībnieki vienojās par sarunu turpināšanu.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv