Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 24.augusts  


Kavējas Cēsu 3.bērnudārza renovācija

 

Sakarā ar Cēsu pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestādes, Cēsīs, Noras ielā 15, renovācijas darbu ieilgšanu, bērnus būs iespējams uzņemt no 2010.gada 1.oktobra.

Iestādes vadītāja lūdz pieteikties vecākus, kuru bērni līdz šim ir apmeklējuši Cēsu 3.pirmsskolas izglītības iestādi un kuriem septembrī nepieciešama vieta citās Cēsu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs.

Tālruņi 29491852; 26805684.

 

 

Kāpēc kavējas Cēsu 3.pirmsskolas izglītības iestādes renovācija?

 

 

Cēsu 3.pirmsskolas izglītības iestādes renovācijas darbiem, saskaņā ar līgumu, bija jābūt pabeigtiem 18.augustā un bērnudārza darbībai jāatsākas 1.septembrī. 18.augustā sastādīts komisijas akts, ka darbi nav pabeigti un nozīmēts pabeigšanas termiņš – 10.septembris.

 

Ņemot vērā, ka būvuzņēmējs SIA „LATA CMD” darbus nav pabeiguši un komisijas noliktais termiņš ir 10.septembris, paredzams, ka bērnudārzs savu darbību atsāks 1.oktobrī.

 

Kāpēc tikai 1.oktobrī? Pēc remontdarbu beigām nepieciešamas vismaz divas nedēļas, lai savestu atpakaļ mēbeles un aprīkojumu un iekārtotu bērnudārza telpas.

Pašlaik 3.bērnudārza audzēkņi vai nu apmeklē citus bērnudārzus, vai dzīvo mājās ar vecākiem. Visiem 3.bērnudārza audzēkņiem no 1.septembra būs nodrošinātas vietas citās pirmsskolas izglītības iestādēs. Šobrīd notiek bērnu vecāku informēšana darbs – gan personīgi pa telefonu, gan ar sludinājuma palīdzību Druvā un cesis.lv. Savukārt tiem bērnu vecākiem, kuru bērni pirmo reizi dosies uz bērnudārzu, paziņojumi par vietām no 1.oktobra un 1.novembra tika izsūtīti jau laicīgi.

 

„Labā ziņa ir tāda, ka līdz ar renovācijas darbiem, 3.bērnudārzā par pašu sagādātajiem līdzekļiem tika veikts arī iekštelpu kosmētiskais remonts. Līdz ar to telpas būs jaunas un skaistas un priecēs gan bērnus, gan vecākus, gan personālu,” stāsta Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas metodiķe Dzintra Kozaka. „Protams, saprotama ir arī bērnu vecāku neapmierinātība par to, ka bērniem 1.septembrī jādodas uz citiem bērnudārziem, ne uz savu ierasto.”

 

Cēsu 3.pirmsskolas izglītības iestādes renovācija tika veikta ERAF darbības programmas ”Infrastruktūra un pakalpojumi”, 3.1. Prioritāte „Infrastruktūra un cilvēku kapitāla nostiprināšana” 3.1.4. pasākums „Nodarbinātības un sociālo pakalpojumu infrastruktūra” 3.1.4.3. aktivitātes „Pirmsskolas izglītības iestāžu infrastruktūras attīstība nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centros” ietvaros.

 

Iepirkuma procedūras rezultātā, līgums par darbu veikšanu noslēgts ar būvfirmu SIA „LATA CMD”, un līgums paredz darbu veikšanu no 2010.gada 12.aprīļa līdz 18.augustam par kopējo summu 159 011,93 (t.sk.PVN).

Būvuzņēmējs nav izpildījis līguma saistības un darbus nav pabeidzis noteiktajā termiņā. Līdz ar to tiks piemērotas līgumā noteiktās sankcijas – līgumā noteiktie maksājumi par līguma termiņa neievērošanu.

 

Cēsu 3.pirmsskolas izglītības iestādes telpu renovācijas darbu rezultātā tiks veicināta vienlīdzīgas nodarbinātības iespējas un pirmsskolas izglītības pakalpojuma pieejamību Cēsu pilsētā.

Veiktie renovācijas darbi:

-      Spēka elektroietaises;

-      Elektroapgaismojums;

-      Ugunsgrēka signalizācija;

-      Griestu apdare;

-      Grīdas seguma renovācija;

-      Silto grīdu apkure;

-      Virtuves telpu pie grupām renovācija;

-      Iekšējais ūdensvads un kanalizācija;

-      Siltummezgla renovācija;

-      Grunts atbalsta sienas renovācija.

 

 

 

 

Informāciju sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldības Nekustamo īpašumu un Izglītības nodaļām

sagatavoja sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249;

ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

www.twitter.com/cesis_lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv