Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 24.augusts  


Vidzemes veiksmes stāstiem sava mājas lapa

Vidzemē radošu, uzņēmīgu un drosmīgu cilvēku ir ne mazums. Lai par viņiem uzzinātu arī citi, Vidzeme plānošanas reģions izveidojis Vidzemes veiksmes stāstu mājas lapu www.vidzemesstasti.lv, kurā apkopoti vairāk kā 50 stāsti par iedvesmojošiem cilvēkiem, veiksmīgiem uzņēmējiem un ievērības cienīgiem tūrisma objektiem. Šie stāsti kalpo kā apliecinājums tam, ka ticība idejai, mīlestība pret darbu, cieņa pret dabu un kultūras mantojumu ir panākumu atslēga.

Šobrīd visā pasaulē un arī Vidzemē vērojama tendence, ka arvien vairāk cilvēku aizplūst uz lielpilsētām, citiem novadiem un valstīm, atstājot lauku teritorijas mazāk apdzīvotas un bez iespējām attīstīties. Tādēļ Vidzemes plānošanas reģions projekta „Lauku reģionu pievilcīga tēla veidošana”(Trans in Form) ietvaros nolēma apzināt tos cilvēkus, kas ar savu entuziasmu palīdz un iedvesmo vietējos iedzīvotājus, uzņēmējus, kuri veiksmīgi attīsta biznesu savā dzimtajā pusē, kā arī vietas, apskates objektus, kas  glabā Vidzemes tradīcijas un vērtības.

Mājas lapā atrodama tikai maza daļa no veiksmes stāstiem, kas iedvesmo un veido Vidzemes nākotni. Ja arī Tev ir zināms, kāds stāsts, kas noteikti būtu jāzina ikvienam, mājas lapa ir iespēja to pastāstīt. Aicinām ikvienu Vidzemes iedzīvotāju un tās viesi piepildīt Vidzemes veiksmes mājas lapu ar aizvien jauniem un iedvesmojošiem stāstiem, kas tikai vēlreiz apliecinās, ka Vidzeme ir vieta, kur dzīvot, strādāt un attīstīties. Vidzeme – ceļš ved augšup!

 

Informāciju sagatavoja:
Vidzemes plānošanas reģiona

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Marta Cekule

Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv