Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 24.septembris  


14. oktobrī Festivāla "Galantais klavesīns" noslēguma koncerts

Šogad festivāla programma skatītājiem piedāvā trīs koncertus, kuros varēs baudīt lielu mūzikas daudzveidību. Divi no koncertiem jau ir izskanējuši Cēsu Jaunajā pilī un Cēsu Sv. Jāņa baznīcā.

  

  14.oktobrī 16:00 Cēsu Izstāžu namā skanēs noslēguma koncerts ''Kapelmeistara stāsti''.

Piedalās ansamblis ''Fiori'' (Rakvere, Igaunija),Vidzemes kamerorķestris, Igaunijas Nacionālās operas soliste Elīna Šimkus (soprāns), Lelde Krastiņa (klavesīns), diriģents Andris Veismanis.

 

Kapelmeistars jau no galma laikiem ir bijis muzikālās dzīves veidotājs, organizētājs, radošais centrs, nemiera gars. Par to būs iespēja pārliecināties šajā pēcpusdienā.

 

Koncerta centrā būs Vidzemes kamerorķestris un divi tā kapelmeistari – orķestra dibinātājs Igors Graps un tagadējais diriģents Andris Veismanis. Andris Veismanis ar sev raksturīgo atraktivitāti un erudīciju vadīs koncerta programmu, bet Igors Graps piedalīsies kādas grāmatas prezentācijā. Viņš ir galvenais varonis muzikoloģes Ineses Žunes sarakstītajā grāmatā ''Kāda mūziķa dzīvesstāsts'', to nupat izdevis apgāds ''Mantojums''. Šo grāmatu koncerta starpbrīdī varēs iegādāties arī klausītāji.

 

Koncerta īpašie viesi šoreiz būs senās mūzikas ansamblis ''Fiori'' no Cēsu sadraudzības pilsētas Rakveres un apburošā jaunā dziedātāja Elīna Šimkus.

 

Koncerta starpbrīdī publikai būs iespēja baudīt arī atspirdzinājumus un vērot videomateriālu par pašu pirmo festivālu , kas notika 2002.gadā. Ieeja Ls 3.00 un 2.00

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Jansevska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28342115;64127636

e-pasts: daiga.jansevska(at) cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv