Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 24.septembris  


Dalīsies pieredzē par pilsonisko izglītību Cēsīs

25. septembrī Cēsu novada Izglītības nodaļas un Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas pārstāvji dosies uz Eiropas Savienības māju Rīgā, lai pastāstītu par Cēsu novada pašvaldības sadarbību ar skolēniem, kuras rezultātā īstenotas pilsoniskās izglītības iniciatīvas vai veicināts aktīvais pilsoniskums.

 

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, Eiropas Komisijas pārstāvniecība, Izglītības un zinātnes ministrija un Valsts izglītības satura centrs 25. septembrī Eiropas Savienības mājas tematiskā Izglītības, zinātnes un inovāciju mēneša ietvaros organizē diskusiju par pilsonisko izglītību Latvijā un Eiropas Savienībā.

 

Diskusijas mērķis ir apkopot dažādu nozaru ekspertu viedokļus par pilsonisko izglītību Latvijā, analizēt pilsoniskās izglītības pētījumu rezultātus un dalīties ar labās prakses piemēriem, apkopojot bērnu un jauniešu īstenotās iniciatīvas.

 

Cēsnieki prezentēs pēdējo piecu gadu laikā paveiktos pilsoniskās izglītības projektus, kā arī iepazīstinās ar regulārajām aktivitātēm darbā ar bērniem un jauniešiem.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste

Ance SaulīteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv