Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 24.oktobris  


Labi panākumi Cēsu komandām

Veiksmīgas spēles nedēļas nogalē aizvadījušas visas sporta kluba „Cēsis” augstākās līgas komandas. Vīriešu basketbola komanda „Cēsis/Remarks”  sestdien izbraukumā tikās ar „Ventspils augstskolu” un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 94 : 79. Rezultatīvākie mūsu komandā  bija Andris Umbraško un Einārs Bučs, abi guva pa 19 punktiem. „Cēsis/Remarks” ar piecām uzvarām sešās spēlēs ir LBL turnīra tabulas otrajā vietā.

Florbola komanda „Lekrings” izbraukumā ar 6 : 4 pārspēja  Talsu komandu. Izšķirošo pārsvaru mūsējie panāca spēles pēdējā trešdaļā. Ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli cēsniekiem izcēlās Mārtiņš Druvklans, divas reizes precīzs bija Andris Malkavs, pa vieniem vārtiem guva Roberts Krūmiņš un Mārtiņš Rajeckis.

Volejbola komanda „Cēsis/ Cēsu alus”  SCHENKER līgā aizvadīja divas mājas spēles ar igauņu vienībām. Sestdien mūsējie tikās ar Tallinas „Sylvestu” un zaudēja 0 : 3. Taču svētdien skaistā cīņā ar 3 : 0 pārspēja Cēsu sadraudzības pilsētas Rakveres komandu „Aeroc”. Aktīvi un rezultatīvi šīs spēles aizvadīja Valērijs Lomakins, Ģirts Martiņsons un Aivars Siļutins.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv