Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 24.oktobris  


Cēsīs notiks 2.Starptautisko Baltijas humānās pedagoģijas konferenci „Pedagogs – patiesās kultūras sardzē”

Cēsu rajona padomes Izglītības pārvalde 24.oktobrī rīko 2.Starptautisko Baltijas humānās pedagoģijas konferenci „Pedagogs – patiesās kultūras sardzē”. Konferences goda viesis un dalībnieks ir slavenais Krievijas izglītības akadēmiķis, psiholoģijas zinātņu doktors, profesors, Maskavas valsts pedagoģiskās universitātes humānās pedagoģijas laboratorijas pamatlicējs Šalva Amonašvilli, kura pieredze jau desmit gadus ir pazīstama arī Latvijas pedagogiem. Plenārsēdē, kas notiks dienas pirmajā pusē, piedalīsies Latvijas, Krievijas un Lietuvas humānās pedagoģijas speciālisti daloties pieredzē par to kas ir humānā pedagoģija, salīdzinājumā ar citām pedagoģiskajām pieejām, ko tā dod bērnam, kādas „pēdas” tā atstāj nākotnei. Pēcpusdienā notiks meistarklases un to prezentācijas. Konference ir bezmaksas un tajā jau pieteikušies vairāk kā 300 dalībnieki no visas Latvijas.

 

Vairāk informācijas: 64127912

 

Informāciju sagatavoja:

Jana Velvele

Cēsu rajona padomes sabiedrisko attiecību speciāliste

29249648

Jana.velvele@cesurajons.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv