Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 24.oktobris  


Latvijas dzimšanas dienas suvenīrus var iegādāties Cēsīs!

Cēsis ir viena no piecām Latvijas pilsētām, kurā tiks atzīmētas Latvijas valsts 90.dzimšanas dienas svinības reģionāla mērogā, un viena no pirmajām pilsētām ārpus Rīgas, kurā var iegādāties dažādas dāvaniņas un piemiņas lietas ar Latvijas 90.dzimšanas dienas simboliem – gadaskaitļiem un salūtu!  

 

Apmeklētāju centrā – Tūrisma informācijas centrā, Pils laukumā 9, pieejamas ar svētku simboliku rotātas sveces, svečturi un tējkannas, keramikas, porcelāna un opāla krūzītes, arī glāzes un lina maisiņi. Suvenīru idejas autors uzņēmējs Oskars Polmanis atzīst, ka centies būt maksimāli drosmīgs suvenīru izvēlē, jo līdz šim Latvija ar suvenīriem nav bijusi bagāta.

 

Latvijas 90.dzimšanas dienai par godu Cēsu Vēstures un mākslas muzejs veido izstādi „No dziesmas līdz nacionālai valstij”, kas tiks atklāta 8.novembrī Cēsu Jaunajā pilī. Izstādē tiks parādīts latviešu, īpaši vidzemnieku ieguldījumu latviešu nācijas veidošanās, attīstības procesos, kas veicinājuši idejas par valsti reālu piepildījumu.

 

8.novembrī Cēsīs notiks arī citi Latvijas 90.dzimšanas dienai veltītie pasākumi – dievkalpojums Cēsu Sv. Jāņa baznīcā, militārā parāde, koncerts, Valsts prezidenta pieņemšana un svētku salūts.  

 

Foto: no www.lvsouvenirs.lv

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.slezina@cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv