Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 24.oktobris  


Cēsis - novērtētas

Piektdien, 24.oktobrī Saldū noslēdzās konkurss „Sakārtotākā Latvijas pilsēta 2008”, kurā Cēsis ieguva vairākas atzinības un īpašas simpātiju balvas.

 

Cēsu pilsēta šogad ieguva konkursa „Sakārtotākā Latvijas pilsēta 2008” komisijas Atzinību par harmonisku pilsētas attīstību un radošas kultūrvides veidošanu, Saldus pilsētas domes īpašo balvu (simpātiju) par augstvērtīgu izglītību, bagātu kultūrvidi un teicamu domes komandas darbu. Kā arī, Cēsis atzinīgus vārdus un balvu par kvalitatīvu pašvaldības pakalpojumu nodrošināšanu jeb teicamu publisko pārvaldi un domes komandas darbu saņēma no Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas un no Labklājības ministrijas - atzinību Par sasniegumiem sociālajā jomā.

 

Pilsētas tika vērtētas divās grupās – rajona centru pilsētās un pilsētās ar iedzīvotāju skaitu virs 10000 un mazpilsētās. Rajonu centru pilsētās un pilsētās ar iedzīvotāju skaitu virs 10000 šā gada sakārtotākās pilsētas titulu ieguva Bauska, savukārt otrajā grupā balvu ieguva Ilūkste.

 

Jāpiemin, ka 2002.gadā par sakārtotāko Latvijas pilsētu atzina Cēsis.

 

Konkursa komisijā iesaistīti katras iepriekšējā gada uzvarētāj-pilsētas pārstāvji un citi eksperti, kas vērtē Latvijas pilsētu veikumu gada griezumā.

 

Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt pilsētu attīstību, popularizēt pilsētu pašvaldību darba pieredzi, veicināt pilsētu piedalīšanos starptautiskos konkursos, apbalvot pilsētas, kas guvušas panākumus, un to ik gadu rīko Latvijas pilsētu savienība, sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību, Vides ministriju, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju un Satiksmes ministriju

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv