Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 24.oktobris  


3.novembrī skolēniem koncertuzvedums „Burvju māceklis”

2011.gada 3.novembrī plkst.13:00 Cēsu Valsts ģimnāzijā skolēniem koncertuzvedums „Burvju māceklis” ar burvju mākslinieku Pecolli ģimeni. Muzikālo izpildījumu veidos Latvijas Universitātes pūtēju orķestris diriģenta Jāņa Puriņa vadībā.

 

Koncertuzvedumu piedāvā VSIA Latvijas Koncerti sadarbībā ar aģentūru „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”. Muzikālā programma no cikla skolu jaunatnei „Mūzika Tev” paredzēta 4.- 7. klašu skolēniem.

 

Programmā skanēs: J. de Meijs – 3. un 4. daļa no simfonijas “Gredzenu pavēlnieks" un

P. Dikā - simfonisks skerco “Burvja māceklis”.

 

Koncerta programmā holandiešu komponista J.de Meija simfonijas „Gredzenu pavēlnieks” 3.d „Gollums” un 4.d. „Morias pazemes kalnu raktuvēs”. Simfonija uzrakstīta ilgi pirms kinofilmas „Gredzenu pavēlnieks”, taču lieliski saskan ar filmā atainoto stāstu par burvju gredzenu. Simfonijas 4.daļa tiek atskaņota sinhroni ar atbilstošo fragmentu kinofilmā. Tā dod iespēju labāk iepazīt orķestri un tā instrumentus.

 

Otrs skaņdarbs ir slavenais franču komponista P. Dikā simfoniskais skerco „Burvja māceklis”, kuru lieliski papildina uz lielā ekrāna V. Disneja studijas veidotās filmiņas fragmenti.

 

Koncerta muzikālā daļa ir Latvijas Universitātes pūtēju orķestra un diriģenta Jāņa Puriņa ziņā, bet savdabīgu akcentu starp abiem skaņdarbiem piešķir burvju mākslinieku Daces un Enriko Pecolli priekšnesums, kas bērniem zālē liek noticēt burvjiem un sapņiem.

 

Koncertprogramma ir gan izglītojoša, gan emocionāli uzrunājoša. Koncertu vada: Karina Bērziņa. Koncerts tiek organizēts ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

 

Biļetes cena 0,70 Ls (lūgums biļetes rezervēt pie Ingas Kreiles:64122537;28344082)

 

 

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv