Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 24.oktobris  


Cēsu tūrisma speciāliste gūst profesionālo pieredzi Malborkas pilī Polijā

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra pārdošanas speciāliste Anita Ābeltiņa no 16. līdz 30.oktobrim gūst praktisku darba pieredzi Malborkas pilī Polijā. Malborkas pils ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, jo tā ir lielākā, labi saglabātā ķieģeļu gotikas aizsardzības būve pasaulē, kas uzskatāmi raksturo Vācu ordeņa krustnešu arhitektūru. Mūsdienās pilī atrodas muzejs, kura ekspozīcijās var iepazīties ar pils vēsturi.

 

Darba prakse tiek organizēta projekta „Eiropas kultūras tūrisma speciālistu kvalifikācijas celšana” ietvaros ar ES Mūžizglītības Leonardo da Vinci programmas atbalstu. Darba prakses galvenais uzdevums ir gūt jaunas idejas Cēsu Jaunās pils tūrisma piedāvājuma attīstīšanā, nodrošinot starptautisko tūristu interesēm atbilstošus pakalpojumus.

 

Prakses galvenais uzsvars ir starptautisko tūristu apkalpošanas kvalitāte. Malborkas pilij šai ziņā ir liela pieredze – starptautiskā projektā ir izstrādāta programma, kā muzejiem būtu jāstrādā ar auditoriju, tai skaitā ar sabiedrības grupām ar īpašām vajadzībām. Īpaša vērība tiek piešķirta apkalpojošā personāla komunikācijas un viesmīlības prasmju uzlabošanai, gidu asociāciju darbībai. Anita Ābeltiņa ir iepazinusies arī ar Malborkas tūrisma informācijas centra un konferenču centra darbību, gūstot jaunas idejas labākai darba organizācijai Cēsu pilī.

 

Projekta ietvaros divu nedēļu ārvalstu darba prakse kompetentu kultūras tūrisma speciālistu vadībā Cēsu tūrisma mērķa tirgu valstīs – Polijā, Vācijā, Zviedrijā un Lielbritānijā tika nodrošināta četriem Cēsu tūrisma speciālistiem. Īstenojot darba praksi citās Eiropas valstīs, speciālisti ir guvuši labāku izpratni par mērķauditorijas - Eiropas kultūras tūristu vēlmēm un prasībām, kultūras atšķirībām, tādējādi rodot iespēju uzlabotu tūrisma piedāvājumu un servisu Cēsīs.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ilona Asare
Projektu vadītāja
P/a "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs"
Baznīcas laukums 1, Cēsis
Tel. 64127755, 27878275
Ilona.Asare@cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv