Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 30.maijs   Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2005.gada 24.novembris  


Cēsnieki projekta „Trīs stīgas Vidzemē” noslēguma konferencē "Uz Vidzemi brīvdienās – pa „Trijām stīgām””

Cēsis, 23.11.05.

 

 

Piektdien, 25. novembrī uz projekta „Trīs stīgas Vidzemē” noslēguma konferenci un prezentāciju viesnīcā „Reval Hotel Latvija” dosies Cēsu Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītāja Inese Kočāne un pārstāvji no trim Cēsu rajona tūrisma uzņēmumiem: viesnīcas „Hotel Tigra”, savvaļas zirgu ganībām „Jaunieviņas” un šķirnes trušu audzētavas „Zaķīši”, kuriem būs iespēja prezentēt savu piedāvājumu visiem interesentiem.

 

Konferences „Uz Vidzemi brīvdienās – pa „Trijām stīgām””dalībniekus uzrunās pārstāvji no Ekonomikas, Kultūras un Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas. Par tūrisma attīstību kā vienu no reģiona prioritātēm runās Vidzemes attīstības aģentūras pārstāvis. Iespēju iepazīt citu valstu pieredzi dažādu tūrisma projektu realizēšanā piedāvās pārstāvji no Somijas, Igaunijas un Lietuvas. Par skaistākajiem un interesantākajiem apskates un atpūtas objektiem informēs dažādu Vidzemes pilsētu TIC vadītāji.

 

Projekta „Trīs stīgas Vidzemē” ietvaros ievērojami attīstīta tūrisma uzņēmējdarbības vide, radīti jauni tūrisma produkti un izveidota vienota tūrisma veicināšanas un informācijas aprites sistēma, kā arī būtiski papildināta tūrisma infrastruktūra. Nozīmīgs ieguldījums tūrisma attīstībā Vidzemē ir trīs jaunu tūrisma maršrutu izstrāde: “Vidzemes josta”, “Ziemeļu stīga” un “Vidzemes šoseja”. Šo maršrutu kartēs sniegta plaša informācija par apskates objektiem, naktsmītnēm, ēdināšanas vietām Vidzemē. Kā ievērojamas tūrisma vietas kartēs iekļauti arī vairāki Cēsu pilsētas un rajona objekti: Zvārtes iezis, Cēsu viduslaiku pils un parks, Cēsu Jaunā pils, Cēsu Sv. Jāņa baznīca, Āraišu ezerpils, savvaļas zirgu ganības „Jaunieviņas” un citi.

 

Projekts realizēts ar PHARE 2002. gada programmas “Baltijas jūras reģiona sadarbības programma Latvijai” atbalstu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Baiba Vītiņa

Vidzemes Vēstures un tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

Tālr.: 41 27755Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv