Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 28.februāris   Vārda dienu svin: Skaidrīte, Skaidra, Justs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 24.novembris  


Cēsis saņem Vides ministrijas apbalvojumu „Ābols 2006”!

Informāciju sagatavoja Cēsu domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Aija Garoza (4121677, 26029010)

 

Vakar, 23. novembrī, notika Vides ministrijas gada balvas „Ābols – 2006” noslēguma pasākums, kur pirmo vietu pašvaldības grupā saņēma Cēsis.

Vides ministrs Raimonds Vējonis paziņoja uzvarētājus un apbalvoja pašvaldības par ieguldījumu vides infrastruktūras attīstībā un dabas aizsardzībā. Pirmo vietu pilsētu pašvaldības grupā ieguva Cēsis, tām sekoja Tukuma un Valmieras pilsētu pašvaldības.

 

Savukārt novadu pašvaldības grupā 1.vietu saņēma Cēsu rajona Amatas novada dome, 2.vietu – Kandavas novada dome, bet 3.vietu – Ropažu novada dome.

Pagastu pašvaldības grupā par uzvarētājiem tika atzīta atkal pašvaldība no Cēsu rajona – šoreiz – Priekuļu pagasta padome, 2.vietu saņēma Vestienas pagasta padome, bet trešo – Kauguru pagasta padome.

 

Konkursa pretendentus – pašvaldības, kuras īsteno vides infrastruktūras attīstības un dabas aizsardzības projektus, vērtēja vides ministra izveidota Balvas piešķiršanas komisija. Uzvarētāji tika noteikti republikas un rajonu pilsētu, novadu un pagastu pašvaldību grupās.

Konkursa ietvaros tika vērtēts pašvaldību ieguldījums vides infrastruktūras sakārtošanā un dabas aizsardzībā, kā arī publicitāte un sabiedrības iesaistīšana vides projektu kontekstā.

 

Šogad balvas Republikas pilsētu pašvaldības grupā ir ieguvuši 1.vieta – Ventspils pilsētas dome, 2.vieta – Liepājas pilsētas dome un 3.vieta – Jūrmalas pilsētas dome.

Speciālbalva – Bauskas pašvaldībai par budžeta īpatsvaru vides infrastruktūras attīstībā un dabas aizsardzībā, kā arī veicināšanas balva Kuldīgas pašvaldībai par ieguldījumu vides aizsardzībā un sakārtošanā.

Speciālbalva – Stalbes pagastam par ieguldījumu vides aizsardzībā un sakārtošanā un Smārdes pagastam par inovatīvu projektu īstenošanu.

 

 

Vides ministrijas gada balvas “Ābols 2006” pretendenti var būt pašvaldības, kuras ir uzsākušas, īsteno vai ir pabeigušas vides infrastruktūras un/vai dabas aizsardzības projektu realizāciju, t.sk. pašvaldības, kas iepriekšminēto projektu realizācijai ir piesaistījušas Eiropas Savienības fondu finansējumu vai finansējumu no citiem finanšu palīdzības instrumentiem.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv