Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 27.februāris   Vārda dienu svin: Līvija, Līva, Andra
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 24.novembris  


Cilvēki ar invaliditāti sociālo palīdzību var saņemt tuvāk mājām - Sociālās integrācijas centra atbalsta punktā Cēsīs

Informāciju par iespējām mācīties un attīstīt patstāvīgai dzīvei nepieciešamās spējas. Ergoterapeitu, fizioterapeitu un mediķu konsultācijas. Padomu profesijas izvēlē, kas piemērota veselības stāvoklim, spējām un interesēm. Tālmācības izglītības programmas, profesionālās pilnveides un tālākizglītības kursus dažādās specialitātēs. Atbalstu profesijas apgūšanā. Rūpes par pašapziņas un motivācijas celšanu. Palīdzību prakses un darba vietas atrašanā. Atsaucību, lai drīzāk atgrieztos sabiedrībā, darbā un pilnvērtīgā dzīvē...

 

To visu Vidzemē dzīvojošie cilvēki ar invaliditāti var saņemt tuvāk savai dzīves vietai – valsts aģentūras „Sociālās integrācijas centrs” atbalsta punktā Cēsīs. Tas atrodas Cēsu 4.arodvidusskolā, Piebalgas ielā 3 1.stāvā, tālrunis 4124930.

 

SIC atbalsta punkta Cēsīs vadītāja Adele Tamane gaida Cēsu pilsētā un tās apkaimē dzīvojošos cilvēkus ar invaliditāti, viņu ģimenes locekļus, darba devējus un citus interesentus katru darba dienu no pulksten 9:00 līdz 16:00.

 

Līdz 2008.gada beigām Latvijā tiks izveidoti 8 „Sociālās integrācijas centra” atbalsta punkti. Latgalē tie atradīsies Daugavpilī un Rēzeknē, Vidzemē - Cēsīs un Barkavā, Zemgalē - Jelgavā un Viesītē, savukārt Kurzemē – Kuldīgā un Cīravā. Vietas „Sociālās integrācijas centra” atbalsta punktiem apzinātas EQUAL projekta „Invalīdu nodarbinātības veicināšana” ietvaros, bet atbalsta punktu tīkls tiek veidots par ESF projekta "Atbalsta punktu izveide profesionālās rehabilitācijas pasākumu nodrošināšanai invalīdiem Latvijā" līdzekļiem.

 

Elīna Vārpa

 

Projektu vadītāja asistente
"Sabiedrisko attiecību aģentūra PR Stils"
"Eurocom Worldwide" pārstāve Latvijā
Lācplēša 36, Rīga, LV-1011
Tālr.7282472, fakss 7281973
Mob. tālr. 29738571

E-pasts: elina.varpa@pr-stils.lv
www.pr-stils.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv